• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Monitor nie wyświetla obrazu

Object Storage Arubacloud
+1 głos
227 wizyt
pytanie zadane 10 września 2016 w Sprzęt komputerowy przez Ferdu Gaduła (4,150 p.)

Hej.

Mam mały problem z drugim monitorem podłączonym do karty radeon HD 7770. Główny monitor podłączony jest przez HDMI, natomiast drugi przez DVI. Monitor podłączony przez DVI nie wyświetla obrazu, chodź podczas robienia screena możemy zobaczyć co znajduje się po stronie drugiego monitora. Wydaje mi się, że to wina samego monitora, ponieważ gdy podłącze oba kable pod jeden monitor i zmieniam źródła z którego ma być wyświetlany obraz to nie napotykam na żaden problem. Jak temu zaradzić ?

Zdjęcia które może lepiej odzwierciedlają mój problem.

https://zapodaj.net/fa864e098569f.jpg.html

https://zapodaj.net/d3af52df3afc0.jpg.html

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 11 września 2016 przez marko Nałogowiec (29,150 p.)
Cześć,Pierwsze co przychodzi do głowy to rozdzielczości monitorów.Możliwe że tu jest przyczyna i trzeba z nimi pokombinować.

Pozdrawiam.
komentarz 11 września 2016 przez Ferdu Gaduła (4,150 p.)
Nic to nie dało. Monitor ma natywną rozdzielczość 1280 x 1024. Pamiętam, że coś kiedyś pogrzebałem w ustawieniach radeona i ustawiłem obraz coś ok 4K na ten monitor. Czy to może być przyczyną usterki ?
komentarz 11 września 2016 przez marko Nałogowiec (29,150 p.)
Chodzi o to,by ten właśnie monitor 1280x1024 z ustawień karty,otrzymał taką właśnie rozdzielczość.Pogrzeb jeszcze raz w ustawieniach radeona ;)

Ten monitor prawdopodobnie "otrzymuje" zbyt wysokie ustawienia których nie jest w stanie obsłużyć.
0 głosów
odpowiedź 11 września 2016 przez lalanablanalala Bywalec (2,090 p.)
sterowniki do karty graficznej... Może Procek posiada kartę graficzną i mu wysyła obraz

Podobne pytania

+1 głos
3 odpowiedzi 1,349 wizyt
pytanie zadane 13 lipca 2016 w Sprzęt komputerowy przez Miszo Bywalec (2,100 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 347 wizyt
+1 głos
3 odpowiedzi 1,308 wizyt

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,663 komentarzy

61,964 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...