• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Ocena Portfolio

Object Storage Arubacloud
0 głosów
261 wizyt
pytanie zadane 13 lutego 2016 w Nasze projekty przez Adrian1999 Nałogowiec (34,570 p.)
http://bielad.xaa.pl/new/Strona.html Jak oceniacie tą strone? Krótko i zwięźle określone pytanie, co dodać co poprawić.. Jakie rady

4 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 13 lutego 2016 przez mati10d Gaduła (3,150 p.)
Strona wygląda znośnie, nie wiem po co te obrazki są. Ale okey. Plusik za to że ma RWD.

Pozdrawiam  oceniam tak na 4/10
komentarz 13 lutego 2016 przez Adrian1999 Nałogowiec (34,570 p.)
Obrazki by były testowe za projekty.. Aktualnie nie mam miniaturek swoich projektów więc testowo
komentarz 13 lutego 2016 przez mati10d Gaduła (3,150 p.)
Okey to sorki, ale to nic nie zmienia z RWD też coś jest nie tak.
0 głosów
odpowiedź 13 lutego 2016 przez CzlowiekSkrypt Nałogowiec (26,340 p.)
hhhmm cycat wygląda jak odwiedzony link przez to podkreślenie :P A tak to ok, strona typu kawa na ławę :)
0 głosów
odpowiedź 13 lutego 2016 przez Czort Nałogowiec (32,500 p.)

Jak zaczełem

To raczej nie jest po polskiemu^^

:hover tych obrazków dziwnie działa jak najedziesz kursorem blisko krawędzi (chyba nie o taki efekt chodziło)

0 głosów
odpowiedź 13 lutego 2016 przez mitelak Pasjonat (23,330 p.)

Od góry idąc.
Brak nagłówka wskazującego na jakiej stronie jestem, brak menu. Zakłóca to trochę orientację na stronie i o ile z menu to był może jakiś zamysł, żeby nie było bo strona niezbyt rozbudowana to jednak jakiś nagłówek by się przydał według mnie.
W przeciwieństwie do stopki, która nie wiem dlaczego jest fixed i chciałem ją wyłączyć, bo myślałem że to panel od pobierania plików w Chrome cheeky

Najeżdżając na obrazki zmniejszają się i lecą do domyślnego rogu. Jeżeli już bym stosował taki efekt to po pierwsze pomniejszenie do środka i z jakąś lekką animacją chociaż przechodzenia w ten stan.
Przy zmianie na szerokość mniejszą niż 1200px projekty znikają! To znaczy, że ograniczasz osobom o mniejszych monitorach, czy tym z telefonami odbiór Twoich prac i nic nie wyniosą oni z Twojej strony.

Spójność leży. Wszędzie inny font (do tego comic sans, ten o mnie też porażka). Cienie wyglądają brzydko i ni jak mają się do tekstu, który ich nie posiada. Nie wyrównuj tekstu w kolumnach do środka! Źle się to czyta jeżeli masz wszędzie wcięcia, ale jeszcze gorzej to wygląda. Ustaw sobie justowanie do lewej i prawej na raz. 

Skoro wszystko masz po polsku to dlaczego chcesz, żeby formularz wysyłali anglicy? :D Poza tym pisząc już pomoc dla mało-kumatych typu "przykład@mojemail.pl" to samo zrób z imieniem i nazwiskiem czyli "Jan Kowalski", a nie "Imię & Nazwisko". Nie uważasz też, że treść jest pokrzywdzona, bo nie ma placeholder? ;)

Nie zrozumiem też chyba nigdy po co ludziom na takiej małej stronie bootstrap, gdzie użyty jest,bo się przesuwają elementy i nie trzeba męczyć się z responsywnością. Warto też być konsekwentnym i np. zamykając tag <link />, gdzie linijke wcześniej tego nie zrobiłeś, te konsekwencje tracisz :D 
W ogóle to źle użyte nagłówki. h1 dla "O mnie" później h1 dla pierwszego boxu, a dla kolejnych h2 i h3 :D Cytat ma swój tag w html <blockquote>, a stylować powinno się go w css, a nie poprzez <i> i <b> :) 
 

To tyle uwag jak będziesz miał jakieś pytania pisz śmiało. 
Strona taka nic specjalnego widać, że stworzona, żeby się uczyć ;)

Podobne pytania

+4 głosów
8 odpowiedzi 1,179 wizyt
pytanie zadane 23 czerwca 2017 w Nasze projekty przez Yiome Obywatel (1,000 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 505 wizyt
pytanie zadane 12 listopada 2016 w Nasze projekty przez xSvilen Mądrala (5,740 p.)
+6 głosów
14 odpowiedzi 1,598 wizyt
pytanie zadane 9 września 2015 w Nasze projekty przez 01993Pablo Użytkownik (810 p.)

92,622 zapytań

141,477 odpowiedzi

319,818 komentarzy

62,005 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...