• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak zrobić QUIZ na stronie?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,904 wizyt
pytanie zadane 11 stycznia 2016 w JavaScript przez Specyficzny Nowicjusz (190 p.)

Witam, chciałbym wykonać quiz, który wyglądałby podobnie do tego poniżej, chodzi o zupełnie inną dziedzinę pytań jednak o podobną mechanikę. 

W JS, jestem trochę zielony także potrzebuję pomocy.

Jak wykonać poniższy quiz, aby losowało z bazy danych 50 pytań, aby wszystkie pytania i odpowiedzi były pobierane z bazy danych. Kompletnie nie wiem jak mam to wykonać trochę próbowałem robić coś na własną rękę, ale nie wychodziło. Stronę mam już gotową tylko podpiąć skrypt quizu i bazę danych.
Byłbym wdzięczny za pomoc.

 

 

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 11 stycznia 2016 przez Frendom Pasjonat (18,900 p.)
Sam sobie odpowiedziales co masz zrobic. Musisz podpiac jakis skrypt ktory bedzie obslugiwal zdarzenia na stronie oraz baze danych. Zacznij od odpowiedniego zaprojektowania bazy danych, to na pewno ci pomoze. A jak cos probowales robic to pokaz co ci wyszlo i na czym utknales, bo nikt tutaj za ciebie gotowca nie da a nawet nie na tym nauka polega :)
komentarz 11 stycznia 2016 przez Specyficzny Nowicjusz (190 p.)
Dokładnie wiem, tylko na razie nie interesuje mnie zbytnio js, także uczyć się na razie nie zamierzam ale liznąć a i owszem. Dlatego w tej sytuacji planuję głębszą analizę, dziękuję za odpowiedź.

Zaraz to wszystko jakoś poukładam i dam znać.
komentarz 11 stycznia 2016 przez efiku Szeryf (75,160 p.)

"Zacznij od odpowiedniego zaprojektowania bazy danych, to na pewno ci pomoze." - błąd. 

Zacznij od mazaków tablicy i porób sobie zależności między klasami, o bazę się nie martw, bo baza jest zawsze na końcu, a dziś są ORM'y więc...

Podobne pytania

+3 głosów
1 odpowiedź 2,294 wizyt
pytanie zadane 31 grudnia 2015 w JavaScript przez Nolandosky Bywalec (2,110 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 238 wizyt
pytanie zadane 18 lutego 2018 w C i C++ przez Jakub Janasik Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 2,172 wizyt
pytanie zadane 8 grudnia 2015 w PHP przez Mateusz11 Pasjonat (22,910 p.)

92,628 zapytań

141,491 odpowiedzi

319,862 komentarzy

62,010 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...