• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

plan lekcji w technikum

Object Storage Arubacloud
+2 głosów
7,010 wizyt
pytanie zadane 14 kwietnia 2015 w Offtop przez enigmatycznyclay Bywalec (2,450 p.)
Wrzuciłby ktoś zdjęcie planu lekcji typowego technikum bądź chociaż rozpisał? Z góry dziękuję i proszę o dopisanie z którego roku technikum jest ten plan.

7 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 14 kwietnia 2015 przez Carmack Bywalec (2,060 p.)
wybrane 14 kwietnia 2015 przez enigmatycznyclay
 
Najlepsza

Proszę bardzo. Klasa IV technikum. W moim przypadku już odeszły przedmioty takie jak fizyka, chemia, wok, historia. Oczywiście tamte przedmioty zostały już zrealizowane.

Programowanie strukturalne i obiektowe.

Zajęcia specjalizacyjne-administrowanie sieciowymi systemami operacyjnymi

Systemy operacyjne i sieci komputerowe

W poprzednich klasach mieliśmy jeszcze:

Technologia informacyjna, Oprogramowanie biurowe oraz Urządzenia techniki komputerowej.

Pozdrawiam.

komentarz 14 kwietnia 2015 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
Co oznacza skrót "pro"? Na przykład "pro.str i ob" albo "system.bjbe r i"?

Nie kumam.
komentarz 14 kwietnia 2015 przez Carmack Bywalec (2,060 p.)
Edytowałem post.
komentarz 14 kwietnia 2015 przez krecik1334 Maniak (58,390 p.)

Dużo macie polskiego niestety frown

komentarz 14 kwietnia 2015 przez Carmack Bywalec (2,060 p.)
Niestety, ale skoro tak ma być to z lekcji polskiego czasami można dobrze skorzystać. Można np. odpocząć albo nawet pospać.
komentarz 14 kwietnia 2015 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
Nie byłem nigdy w technikum, to jest "dobry" plan, czy słaby?  Jeśli chodzi o informatykę.
komentarz 14 kwietnia 2015 przez Carmack Bywalec (2,060 p.)
Uważam mój plan za całkiem przystępny. Marzeniem byłaby sama informatyka, ale to jest niemożliwe przy obecnym systemie nauczania. Oczywistym jest również, że nauczyciele mają obowiązek nas przygotować do matury, a więc musimy wałkować wszystko na raz zamiast się specjalizować. Podejście nauczycieli z informatyki jest również bardzo ważnym aspektem. U mnie wygląda to średnio, ale nie dziwię się. Połowa klasy nie interesuje się informatyką, bo chodzą tutaj tylko dlatego, że nigdzie indziej nie mogli się dostać albo nie mogli zdecydować się na nic innego. Nie oczekuj więc od nauczycieli informatyki zbyt wiele. Zdobywaj wiedzę i ucz się programowania w domu, a w szkole skup się na matematyce, fizyce żebyś potem mógł dać sobie radę na studiach. Serio, dobrze Ci radzę. Ucz się na moich błędach.
komentarz 14 kwietnia 2015 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
Dzięki ziomuś. :*
komentarz 15 kwietnia 2015 przez testerius Pasjonat (23,960 p.)
Religia ostatnia, ja niestety tylko w 1 i 2 klasie miałem na pierwszych/ostatnich zajęciach - wtedy jako osoba nie uczęszczająca miałem fajnie, potem niestety wstawili do środka i dupa. Swoją drogą u was też tak było, że zamiast się wypisać z katechezy i mieć spokój to nie i uciekało z tych lekcji? Znajomy prawie co by nie dostał zagrożenia na koniec, raptem przez cały rok był na zajęciach tylko kilka razy z czego większość chodził pod koniec, bo musiał aby zdać, ale żeby się wcześniej wypisać to nie, bo "po co".
komentarz 15 kwietnia 2015 przez Carmack Bywalec (2,060 p.)
Na ostatnim roku rodzić mógl wypisać ucznia z lekcji religii. W związku z tym ja nie chodziłęm na religię, bo wolałem jednak kończyć wcześniej zajęcia. Ahhh, nowego księdza dostaliśmy w IV klasie. Z poprzednim można było porozmawiać na wszelkie tematy, był na prawdę w porządku zaś nowy to straszna gapa, tak, że aż nie chciało się go nawet słuchać. Poprzedni sprawiał, że lekcja religii była przyjemnością, naprawdę!
+1 głos
odpowiedź 14 kwietnia 2015 przez AJJ Początkujący (380 p.)
+1 głos
odpowiedź 14 kwietnia 2015 przez Bartosz Płóciennik Dyskutant (8,510 p.)
To jeszcze ja dorzucę coś od siebie:

http://www.plan.zslt.edu.pl/

plan w moim starym technikum ^^

Może się Tobie przyda - mam taką nadzieję.

A o jaki dokładnie Tobie profil chodzi? - na pewno ułatwiłoby to w konkretnej odpowiedzi na Twoje pytanie xD
komentarz 14 kwietnia 2015 przez enigmatycznyclay Bywalec (2,450 p.)
informatyczny
+1 głos
odpowiedź 14 kwietnia 2015 przez Wirus Stary wyjadacz (14,000 p.)
+1 głos
odpowiedź 14 kwietnia 2015 przez PoCoKomuTo Użytkownik (980 p.)
http://www.mechanik.rac.pl/plan/ Proszę :) 3 klasa :) kolejne 1c 2c i 4c to też informatycy :)
+1 głos
odpowiedź 14 kwietnia 2015 przez Dragonet.17 Pasjonat (19,630 p.)
poszukaj na stronach, przewaznie sa dostepne.
Wówczas jesteś wstanie prześwietlić, tą szkołę, która Cię interesuje
0 głosów
odpowiedź 14 kwietnia 2015 przez joker Nałogowiec (31,150 p.)

Zajrzyj tutaj:

http://zsp1slupsk.pl/plan/index.html

Pozdrawiam

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 275 wizyt
+1 głos
6 odpowiedzi 1,751 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 310 wizyt
pytanie zadane 25 września 2016 w Offtop przez Radekol Bywalec (2,880 p.)

92,615 zapytań

141,465 odpowiedzi

319,781 komentarzy

61,997 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...