• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Kod, który otworzy stronę internetową w przeglądarce

Object Storage Arubacloud
0 głosów
337 wizyt
pytanie zadane 13 grudnia 2015 w C i C++ przez Kuba130000 Użytkownik (670 p.)
Bawię się C++ i wpadłem na taki pomysł..

Otóż mam program, który pyta o stronę internetową i zapisuje to jako string.

I teraz moje pytanie. Czy da się zrobić, aby program otworzył tą stronę która zapisana jest w string w przeglądarce internetowej? Jeżeli tak, to jak?

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 13 grudnia 2015 przez Bantu Nałogowiec (34,170 p.)
komentarz 13 grudnia 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Tylko skąd wiesz jakiego OS on używa? :)
komentarz 14 grudnia 2015 przez Bantu Nałogowiec (34,170 p.)
Skoro nie napisał jakiego OSa używa, więc uznał pewnie, że to nieistotne, a ja wychodzę z założenia, że jeżeli ktoś nie pisze jakiego OSa używa to używa Windows, bo taka osoba posiada ogólnie elementarną wiedzę informatyczną, a ktoś taki raczej tylko pracuje pod Windows. Może i moje myślenie jest błędne, ale takie założenie, oszczędza mi i drugiej osobie czas na dogadywanie się co do kwestii systemu, a co za tym idzie, skraca czas odpowiedzi.
+1 głos
odpowiedź 13 grudnia 2015 przez Ehlert Ekspert (212,790 p.)

Coś w stylu serwer HTTP. Przeglądarka wysyła http request'a i musisz na niego odpowiedzieć. Tworzysz socket tcp i wysyłasz na jej requesta swojego stringa. Na początku najłatwiej korzystając z SFML Network. Film jak gość robi program klient/serwer

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 456 wizyt
pytanie zadane 28 lipca 2016 w Bezpieczeństwo, hacking przez Barttyyy Gaduła (4,680 p.)
0 głosów
5 odpowiedzi 228 wizyt
pytanie zadane 4 grudnia 2015 w Offtop przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
–2 głosów
3 odpowiedzi 351 wizyt
pytanie zadane 21 listopada 2015 w PHP przez tytanik2011 Użytkownik (930 p.)

92,626 zapytań

141,486 odpowiedzi

319,844 komentarzy

62,009 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...