• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Egzamin zawodowy || Technik informatyk || Kilka pytań.

Object Storage Arubacloud
0 głosów
374 wizyt
pytanie zadane 2 grudnia 2015 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Krzychu Użytkownik (640 p.)
zamknięte 3 grudnia 2015 przez Krzychu
Witam jestem absolwentem technikum. Obecnie jestem po technikum ekonomicznym.

1. Istnieje możliwość abym bez żadnych kursów itp. przystąpił do egzaminu zawodowego z zupełnie innego przedmiotu.

 

Mam nadzięję że ktoś z tego forum, może wasze rodzeństwo, znajomi mieli podobny problem. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Pozdrawiam Krzychu.
komentarz zamknięcia: Problem rozwiązany.

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 2 grudnia 2015 przez Frendom Pasjonat (18,900 p.)
aby przystapic do egzaminu zawodowego z danej kwalfikacji to musisz miec zaliczone przedmioty, ktore wlasnie w sklad tej kwalfikacji sie zaliczaja
komentarz 2 grudnia 2015 przez Krzychu Użytkownik (640 p.)
Czyli musiałbym nawet zaocznie udać się na informatyke a dopiero wtedy będę mógł przystąpić do egzaminu. Wiesz może które przedmioty wchodziły w skład tej kwalifikacji. Jeśli chodzi o świadectwo mam na nim "informatyke" jednak czy ona się liczy sam nie wiem. Mam nadzieje że zbytnio nie zawracam Ci głowy.

 

Dziękuje że odpowiedziałeś.
komentarz 2 grudnia 2015 przez Frendom Pasjonat (18,900 p.)
Ogolnie teraz w technikum jest nowy system nauczania i TECHNIK jest podzielony na 3 kategorie, e12, e13, e14. e12 dotyczy montazu i eksploatacji komputerow i urzadzen peryferyjnych, e13 to sieci komputerowe, a e14 to witryny i aplikacje internetowe :)
komentarz 3 grudnia 2015 przez Krzychu Użytkownik (640 p.)
Rozumiem, dziękuje za konkretną odpowiedź. Temat można uznać za rozwiązany.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 402 wizyt
pytanie zadane 10 lutego 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Achym1811 Początkujący (390 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 1,089 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 1,060 wizyt

92,624 zapytań

141,482 odpowiedzi

319,824 komentarzy

62,006 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...