• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czy bedzie Obiektowy JS w Unity 5? [ankieta]

Object Storage Arubacloud
–2 głosów
407 wizyt
pytanie zadane 30 listopada 2015 w JavaScript przez anloko123 Nowicjusz (130 p.)
edycja 1 grudnia 2015 przez event15

Witam. Miroslawie otoz mam jedno pytanie do ciebie... Czy bedzie Obiektowy JS w Unity 5 poniewaz ja... i wiele innych lubia wrecz chca robic gry lub jakies programy okienkowe i to by zwiekszylo ogladalnosc itp.

Pozdrawiam. Alan

 

EDIT:

poniewaz ja... i wiele innych lubia 

Nie zachowałeś osoby. Bardziej poprawne: Ponieważ ja i wielu innych lubimy wręcz chcemy. 

Możliwe odpowiedzi:
Chcemy takiej seri (3 głosów, 17%)
Nie chcemy takiej seri (15 głosów, 83%)

5 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 30 listopada 2015 przez writen Nałogowiec (29,060 p.)

Programować w JS w Unity? No weź przestań. wink

Nauczyć się pisać gry i programy możesz i bez kursów pana MZ. Czy to jest aż takie trudne?

komentarz 1 grudnia 2015 przez niezalogowany
Nie wiem za bardzo o co ci chodzi w pierwszym zdaniu. Przecież w Unity używa się skryptów pisanych min. w JS. No chyba, że ci chodziło o to, że nie chciałbyś takiego kursu, to źle zrozumiałem ;)
komentarz 1 grudnia 2015 przez writen Nałogowiec (29,060 p.)

Przecież w Unity używa się skryptów pisanych min. w JS. 

Z reguły się nie używa. cheeky

komentarz 1 grudnia 2015 przez niezalogowany
No, ja pisałem w C#, min. dlatego, że używano go w oficjalnych tutorialach ;) Tak, o to chodziło? :)
komentarz 1 grudnia 2015 przez writen Nałogowiec (29,060 p.)
A niech ci będzie.
+2 głosów
odpowiedź 30 listopada 2015 przez Ehlert Ekspert (212,790 p.)
edycja 1 grudnia 2015 przez Ehlert

Unity ma tyle tutków, forów i książek, że prośbę skierowane do MZ o serię na ten temat to szczyt lenistwa. Nie wszyscy Ci tak wszystko wyłożą po koleji. Prawda jest taka, że żeby do czegoś dojść trzeba zapie******. Nie da się inaczej. Proste.

Co więcej. Prośba dotyczy serii. Seri to taka miejscowość w Nepalu. Twój post ma się nijak do działu JS, jQ, AJAX.

1
komentarz 1 grudnia 2015 przez Michu Początkujący (360 p.)

Okej, wypowiedź w porządku jednak poprawiasz innych a sam błędy klepiesz.

Na przyszłość: po kolei.

komentarz 1 grudnia 2015 przez Ehlert Ekspert (212,790 p.)

Plus dla Cb smiley         ..

0 głosów
odpowiedź 1 grudnia 2015 przez krystian904 Mądrala (6,820 p.)
w sumie to nie rozumiem tych negatywnych opini
komentarz 1 grudnia 2015 przez niezalogowany
No, głupi pomysł, lenistwo, do tego jest wiele kursów o programowaniu s Unity (min. oficjalny, może nie w JS, tylko C#, ale jednak), a Pan Mirosław nie ma czasu nawet na wrzucanie filmików na YT, przecież to nie jest jego praca, tylko hobby, równie dobrze mógłby przestać już dziś, a ten chce go jeszcze zamęczyć kolejnymi kursami ;)
komentarz 1 grudnia 2015 przez anloko123 Nowicjusz (130 p.)
Otoz tak jest wiele kursow.. ale wiele osob nie potrafi tego wytlumaczyc nie sa do tego za bardzo wyszkoleni, a jak jest cos dobrze wytlumaczone to w angielskim kanale S########r(Nie moge robic reklamy) czy inne ale ja nieznam asz tak dobrze angielskiego.

I jescze cos... nie miejcie do mnie zalu czy cos za to pytanie jesli sie wam nie podoba.Widze komentarze ze np. to jest lenistwo itp. jesli nie chcecie takiej seri to koniec kropka. Nie obrazajcie innych jesli sie komus nie podopa poprostu daje TZW. Unlike czy cos a nie obraza. Pan MZ nie ma czasu to nie ma proste nie chcemy seri nie chcemy seri jescze prostrze. NIE TO NIE

Wcale nie jestem zly ze nie akceptowaliscie tego pomyslu.
komentarz 1 grudnia 2015 przez niezalogowany
Ja żalu nie mam, mówię jak inni uważają ;) Według mnie największym argumentem jest to, że Pan Zelent wrzuca filmy co parę miesięcy, więc zaczęcie kolejnego kursu spowolniłoby pozostałe, których już trochę jest. A to, że ci dawali łapki w dół to to jest akurat przesada, w końcu to jest zwykłe pytanie :|
komentarz 1 grudnia 2015 przez writen Nałogowiec (29,060 p.)

Jeśli coś jest dla ciebie za trudne, to znaczy, że musisz zacząć więcej pracować. Nie można mieć wszystkiego na tacy. Jeśli brak takiego kursu spowoduje, że odpuścisz sobie ten temat, to znaczy, że obrałeś złą drogę. W taki sposób nie można postępować, jeśli rzeczywiście chcesz osiągnąć ten cel.

Angielski to jest najmniejszy problem, bo w internecie jest dostępnych masa narzędzi pozwalających tłumaczyć skomplikowane teksty. Największym problemem jest brak umiejętności samomotywacji.

No i weź nam w końcu wytłumacz co to jest to "seri". cheeky

komentarz 1 grudnia 2015 przez niezalogowany
Dobrze mówi :) Ale autor chciał się tylko zapytać, czy nam by się spodobały takie kursy. Mam nadzieję, że mimo tych odpowiedzi i tak się Unity będzie uczyć, tak jak mówisz jak chce, to będzie umiał ;) No, a język angielski to lepiej w dzisiejszym świecie umieć, jak widać wtedy jest wiele ułatwień.
0 głosów
odpowiedź 1 grudnia 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Powiedz mi - czy nie ma w tej chwili dużej oglądalności? Proszę, poczytaj FAQ http://miroslawzelent.pl/frequently-asked-questions/
0 głosów
odpowiedź 1 grudnia 2015 przez event15 Szeryf (93,790 p.)
Wyrwę się przed szereg bo akurat dla mnie byłoby ciekawe to :)
komentarz 1 grudnia 2015 przez writen Nałogowiec (29,060 p.)
Uznajmy, że mi się nie chce. Może ktoś inny ci wytłumaczy.
komentarz 1 grudnia 2015 przez event15 Szeryf (93,790 p.)
Więc uznaję, że wyraziłeś opinię nie mając żadnych argumentów. Co oznacza że ta opinia raczej ma małą wartość.
komentarz 1 grudnia 2015 przez writen Nałogowiec (29,060 p.)
A weź sobie poczytaj w internecie.
komentarz 1 grudnia 2015 przez event15 Szeryf (93,790 p.)

Niestety nie chce mi się.

wink 

komentarz 1 grudnia 2015 przez niezalogowany
Chyba głupio, żeby Pan Mirosław uczył się Unity, tylko po to, żeby nas nauczyć :| Dobra, może i jego kursy były by o wiele lepsze od pozostałych (których jest masa), ale mnie (jak się jeszcze zajmowałem Unity) wystarczyły oficjalne tutoriale na YT (może i angielskie, a nie polskie, ale mnie wystarczy ;)).

A jeśli chodzi o pisanie skryptów w Unity, to jednym z argumentów może być fakt, że w sumie to jest tylko składnia JavaScript'u, w sumie to różni się od czystego JS'a. Możliwe, że o to Writenowi chodziło ;)

Podobne pytania

+2 głosów
2 odpowiedzi 342 wizyt
pytanie zadane 26 stycznia 2016 w Inne języki przez MichK Użytkownik (550 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 811 wizyt
pytanie zadane 2 czerwca 2016 w OpenGL, Unity przez niezalogowany
0 głosów
2 odpowiedzi 284 wizyt
pytanie zadane 15 lipca 2015 w Offtop przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)

92,632 zapytań

141,500 odpowiedzi

319,879 komentarzy

62,013 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...