• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jestem glupi i nie umiem zainstalowac Linuxa Kali

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,083 wizyt
pytanie zadane 1 października 2015 w Systemy operacyjne, programy przez 0xf Dyskutant (8,180 p.)
Szczesc Boze, chce sobie zainstalowac linuxa wszystko pieknie pobralem go sobie wypalam poprzez uui na pendrive'a. Wylaczam komputer bawie sie w Biosie i wywala mi instalacje Kali robir co tam trzeba instalacja oczywiscie graficzna po ciezkim googlowaniu ogarnalem ze zalogowanie sie do roota w kali wyglada tak.

Login : root

Halos : toor

Ale dalej nie wiem co robic Kali nie lubi nowych i powtarza te same czynnosci czyli wywala mnie ponownie do testowania systemu.

Prosze mi wytlumaczyc po kolei jak zainstalowac ten zacny system.

Dodam ze instaluje go na pendrive

5 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 2 października 2015 przez Dissio Mądrala (5,830 p.)
dlaczego pytalem o 5??

bo stwiedziles ze jestes glupi, jezeli jestes glupi to przez cały swoj czas. A jestem przekonany ze byl w twoim zyciu momenty kiedy pokazales ze jestes madry, wiec nie jestes glupi, tylko EWENTUALNIE glupio sie zachowujesz.

Reszta mnie juz zaszczułą, a ja Cie chcialem zmotywowac.
0 głosów
odpowiedź 1 października 2015 przez radek024 Szeryf (77,160 p.)
Nie rozumiem, instalujesz go na pendrive, czy zainstalowałeś go na nim? Skoro system ciągle o coś się stara, musi to robić z pewnej przyczyny ;)
0 głosów
odpowiedź 1 października 2015 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
Może ten materiał Ci pomoże:

https://www.youtube.com/watch?v=mtqmlCADK-Y.
0 głosów
odpowiedź 1 października 2015 przez Ehlert Ekspert (212,790 p.)
Tak napisałeś, że wgl nie zrozumiałem kiedy instalacja się sypie. Miałem też problem z Kalim. Daj mu z 15 GB na root'a.
0 głosów
odpowiedź 1 października 2015 przez damianmisztal Gaduła (4,730 p.)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 1,917 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 270 wizyt
pytanie zadane 5 sierpnia 2019 w Systemy operacyjne, programy przez Vegam Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 721 wizyt
pytanie zadane 14 czerwca 2017 w Systemy operacyjne, programy przez niezalogowany

92,634 zapytań

141,505 odpowiedzi

319,883 komentarzy

62,015 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...