• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Kurs Assembler'a

Object Storage Arubacloud
+2 głosów
3,094 wizyt
pytanie zadane 23 września 2015 w Inne języki przez Omega410 Nowicjusz (140 p.)
Witam!

Poszukuje kursu Assemblera od podstaw, ale najlepiej z bliskiego roku. Bo póki co znalazłem tylko jakieś z 2002 itd...

Ważne:

* Musi być po polsku, uzupełnieniem mogą być wersje po angielsku

* Nie książka

Jeśli coś macie to podrzućcie... byłbym b. wdzięczny...

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 23 września 2015 przez event15 Szeryf (93,790 p.)
Oba te warunki sprawiają, że odnoszę wrażenie, iż nie masz zamiaru się nauczyć tegoż języka. Pozatym śmieszne jest wymaganie czegoś po polsku, skoro aktualna wiedza jest dostępna tylko po angielsku.

 

Ale żeby nie było: https://www.youtube.com/playlist?list=PL7CA8FE35B665D4DD
1
komentarz 23 września 2015 przez Omega410 Nowicjusz (140 p.)
Złe wrażenie odnosisz.

Co do ksiażek... to mam i polskie i wersje angielskie. Ale książka to nie kurs jak dla mnie. Wszystkie kursy jakie znalazłem nawet nie były bliskie 2013 r a co mówić o '15. A szukam czegos nowego.

Dzięki za link.

I na przyszłość - nie zakładaj od razu,że ktoś nie chce sie czegoś uczyć bo ma wymagające warunki. Widze,że niektórym trzeba pisać wprost co i jak sie ma żeby dostać ludzką odpowiedź.
komentarz 23 września 2015 przez event15 Szeryf (93,790 p.)
Assembly w sumie się jakoś bajecznie nie rozwija więc pozycje z 2011 mogą być dalej aktualne
komentarz 23 września 2015 przez Omega410 Nowicjusz (140 p.)
O i ta odpowiedź mnie cieszy. Dzięki wielkie
komentarz 23 września 2015 przez event15 Szeryf (93,790 p.)
Spoko :)

Gynvael zrobił chyba jeden z najlepszych tutów o assembly w polskojęzycznym Internecie.

Także polecam i życzę powodzenia, bo nauki wiele, szczególnie z jego poziomem szczegółowości :)
0 głosów
odpowiedź 24 września 2015 przez Ehlert Ekspert (212,790 p.)

Polecam Ci leksykon kieszonkowy z heliona do Assemblera. Dużo rzeczy przystępnie wytłumaczonych. Jak kupowałem był po przecenie i zamiast 30 zapłaciłem 5 zł. wink

Podobne pytania

+23 głosów
6 odpowiedzi 9,059 wizyt
pytanie zadane 17 września 2015 w Nasze projekty przez Łukasz Piwko Użytkownik (800 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 701 wizyt
pytanie zadane 11 lipca 2019 w Assembler przez niezalogowany
0 głosów
2 odpowiedzi 1,785 wizyt
pytanie zadane 29 maja 2017 w Assembler przez Milesq Nałogowiec (32,020 p.)

92,623 zapytań

141,478 odpowiedzi

319,819 komentarzy

62,005 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...