• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Forum - błąd z bloczkami

Object Storage Arubacloud
0 głosów
242 wizyt
pytanie zadane 1 marca w Sprawy forum przez Panelinio Gaduła (4,440 p.)

Cześć

Podczas przeglądania forum na komputerze natrafiam się na taki błąd:


Natrafiam na to od dłuższego czasu, a dopiero niedawno dowiedziałem się, że można takie rzeczy zgłaszać laugh

1
komentarz 1 marca przez Wiciorny Ekspert (270,230 p.)
U mnie problem taki nie występuje, nie wiem jak u innych

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 1 marca przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
wybrane 2 marca przez Panelinio
 
Najlepsza
Cześć, dzięki za zgłoszenie. Czy możesz podać więcej szczegółów, chociażby na jakiej przeglądarce w jakiej wersji występuje problem? Sprawdziłem u siebie na najnowszym Chrome oraz Firefox i tego nie widzę, kafelki ułożone są w rządku obok siebie.
1
komentarz 11 marca przez Panelinio Gaduła (4,440 p.)
Jasne, zerknę na to.
Nie wiem czym to jest w takim razie spowodowane. Z kolei na prywatnym laptopie, na Operze GX śmiga bez błędów. Z rana zerknę i prześlę wideo
komentarz 14 marca przez Panelinio Gaduła (4,440 p.)

@Arkadiusz Waluk, Wybacz za obsuwkę, podaję link do filmu. Mam nadzieję, że wszystko podałem
https://we.tl/t-VilmaWYYs7 

komentarz 19 marca przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)

Spoko, ja też jak widać potrzebuję chwili, aby do tego przysiąść i dopiero dziś dokładniej przejrzałem oraz porównałem. To co pokazałeś wygląda u mnie tak samo i nie widzę tu problemu. Czy mógłbyś pokazać jeszcze po kolei wszystkie style dla elementu <a>, który jest jeszcze wyżej? Tzn. zaznaczyć go, a później pokazać to wszystko co jest na zakładce Styles. Na tym filmie pokazujesz img i dfn, a nad nimi jest jeszcze a, zaznaczyłem jego kawałek na zrzucie z filmu. Może tam coś jeszcze jest, bo pierwsza poprawka, którą wrzuciłem, dotyczyła właśnie tego elementu <a>.

Sorry, że takie prośby, ale nie mam póki co pomysłu co może być nie tak i niezbyt też mam pomysł jak to inaczej sprawdzić.

komentarz 25 marca przez Panelinio Gaduła (4,440 p.)

Nic nie szkodzi. Mi też zależy aby wszystko ładnie działało, dlatego pomogę wink
https://we.tl/t-u6hYy6posr
Trzymaj

komentarz 25 marca przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Dzięki. Porównałem ten element z tym co jest u mnie i nadal wygląda to identycznie, więc jest to bardzo dziwne. Jak odznaczyłeś margines/obramowanie dolne to się poniekąd naprawia, ale u mnie to samo wygląda ok. Na dziś szczerze mówiąc nie wiem, w wolnej chwili zerknę na to jeszcze raz, może coś pominąłem. Ewentualnie może dobrze byłoby też po prostu przebudować cały ten element np. na flexa i może rozwiąże to problem, teraz to jest kombinowanie z ujemnym marginesem, ramką itp., co w kodzie wygląda tak średnio.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 343 wizyt
pytanie zadane 26 czerwca 2018 w Sprawy forum przez MsMaciek123 Pasjonat (24,760 p.)
–4 głosów
1 odpowiedź 195 wizyt
pytanie zadane 24 czerwca 2018 w Sprawy forum przez MsMaciek123 Pasjonat (24,760 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 276 wizyt
pytanie zadane 18 czerwca 2018 w Sprawy forum przez MsMaciek123 Pasjonat (24,760 p.)

92,584 zapytań

141,433 odpowiedzi

319,668 komentarzy

61,966 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...