• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Bezpłatne rozszerzenie partycji/ nieprzydzielonego dysku.

Object Storage Arubacloud
0 głosów
134 wizyt
pytanie zadane 22 lutego w Offtop przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)
edycja 23 lutego przez PolYGlok
Siema, macie jakies rozwiązanie bo jestem zbyt leniwy!

Mam dysk 2t ale "zająłem" sobie przy clonowaniu dysku tylko tyle ile miałem na poprzednim i mam 1T nieużywane a by się przydało na wczoraj macie jakies pomysły by to rozszerzyć (bez naruszania danych) czy musze wszystko instalować od nowa? Dysk ma wyczerpaną ilość partycji. Partycji G nie moge rozszerzyć mimo że mam 1T nieprzydzielonej pamieci.
komentarz 22 lutego przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Popraw tytuł pytania na taki, który opisuje faktyczny problem. Obecny tytuł nikomu nic nie mówi i niczego nie wyjaśnia.
1
komentarz 23 lutego przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)
Done.:)

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 22 lutego przez tangarr Mędrzec (154,860 p.)
To zależy od struktury partycji. Prawdopodobnie masz ukrytą partycję za partycjami z danymi. Musiałbyś przenieść ją na koniec dysku, jednak to może zepsuć ładowanie systemu. Jeżeli twoja partycja z danymi jest ostatnia na dysku to nic nie stoi na przeszkodzie w rozszerzeniu jej z poziomu Windowsa.
0 głosów
odpowiedź 22 lutego przez VBService Ekspert (253,400 p.)

Sprawdź, np.:

Pamiętaj, że odpowiedzialność za bezpieczeństwo danych leży w Twojej gestii. Wykonanie kopii bezpieczeństwa to kluczowy krok przed przystąpieniem do jakichkolwiek działań na dyskach twardych. Brak ostrożności może prowadzić do nieodwracalnej utraty informacji.

Podobne pytania

+2 głosów
0 odpowiedzi 124 wizyt
+1 głos
0 odpowiedzi 116 wizyt
pytanie zadane 3 grudnia 2021 w PHP przez koder223 Nowicjusz (130 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 77 wizyt

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,657 komentarzy

61,963 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...