• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Kurs HTML, CSS, JS

Object Storage Arubacloud
0 głosów
209 wizyt
pytanie zadane 24 stycznia w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez AceKing Nowicjusz (160 p.)
Cześć, jestem na końcówce kursów HTML, CSS i JS z kanału Pasja Informatyki. Gdzie mogę uczyć i rozwijać się dalej, jakie strony/kursy polecacie? Ważne jest dla mnie to, aby wykraczały poza wiedzę, którą mam już zdobytą, ale bardziej aktualną powtórkę podstaw też chętnie przerobie. Widziałem dużo kursów na stronie Udemy, może ktoś poleca jakiś konkretny i ważne, aby były po Polsku. Chętnie wysłucham doświadczeń nauki pierwszych kroków we Front-endzie.

4 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 24 stycznia przez Wiciorny Ekspert (270,190 p.)
+1 głos
odpowiedź 30 stycznia przez mateusz45 Gaduła (3,240 p.)
Moim zdaniem, jak już masz podstawy to powinieneś po prostu zacząć pisać! Pisz strony, próbuj powtarzać rzeczy które zobaczysz na innych stronach jeśli zobaczysz coś czego nie znasz to albo zbadaj element i próbujesz zrozumieć albo piszesz albo najprościej w świecie googlujesz. Żaden kurs nie nauczy cię wszystkiego, nawet jeśli będzie miał wszystkie zagadnienia to będzie ci brakowało czy praktyki czy po prostu tego nie zapamiętasz, pamiętaj że najlepiej uczymy się na własnych błędach, dlatego na twoim miejscu po prostu zacząłbym pisać czy jakiś jeden duży projekt czy jakieś dużo małych stronek czy nawet puste strony na których odwzorujesz czy stworzysz wygląd i animacje jakiś przycisków etc etc
–1 głos
odpowiedź 31 stycznia przez TOWaD Mądrala (6,000 p.)

Miałem nie odpowiadać bo js nie umiem, i więksi ode mnie się wypowiedzieli, ale dodam moje ulubione. Poza Panem Mirkiem :)

https://kursjs.pl/

https://www.kurshtml.edu.pl/js/parse,json.html

dokumentacja Mozilli MDN tu np API, ja się uczyłem Canvas z tej strony

Twórca stron, ja nie korzystałem z płatnej wersji tylko z YouTube np callback albo or i swetni wiele innych zagadnień tłumaczy.

Na początku zachwyciła mnie strona W3shool, ale Comandeer mi odradził to na forum.

No i jeszcze mnóstwo innych, które się wyświetlają jak robi się jakiś projekt.

 

 

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 365 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 148 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 716 wizyt
pytanie zadane 9 grudnia 2018 w HTML i CSS przez Steady Obywatel (1,140 p.)

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,664 komentarzy

61,964 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...