• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Android Explorer

Object Storage Arubacloud
+2 głosów
310 wizyt
pytanie zadane 11 września 2015 w Nasze projekty przez Ehlert Ekspert (212,790 p.)

Witam,

wrzucam projekt mojego explorera plików na Androida. Nie jest to może TotalCmd ale coś tam potrafi. Czekam na opinie, sugestie, informacje o ewentualnych błędach/crash'ach. W przyszłości zamierzam go trochę udoskonalić, zoptymalizować i... dodać kilka ciekawych opcji związanych z rootem. wink

EXPLORER

Pozdrawiam, keep coding

2 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 22 września 2015 przez DL TD Nałogowiec (36,710 p.)

Szczerze? Jest zajebista! Wykrywa roota, karte SD i wszystko działa :)

Na 100% jej nie odinstaluję. yes

komentarz 22 września 2015 przez Ehlert Ekspert (212,790 p.)

Miło słyszeć.
Ta wersja poniżej ma ulepszone kopiowanie całych folderów i potrafi usuwać duże pliki. Bardziej stablina. wink

http://www81.zippyshare.com/v/7WgRzKrt/file.html

komentarz 23 września 2015 przez DL TD Nałogowiec (36,710 p.)
Testuję tą apk cały czas i myślę, że dobrym pomysłem byłoby zachowanie rozszerzenia przy zmianie nazwy :D Albo nawet lepiej, w polu na zmianę nazwy powinna być aktualna nazwa z rozszerzeniem, a zaznaczona sama nazwa (tak jak jest to np. na W7...) Pozdrawiam.
komentarz 23 września 2015 przez Ehlert Ekspert (212,790 p.)

Własnie myślałem o tym. Ale stwierdziłem, że możliwość całkowitej zmiany z rozszerzeniem daje więcej możliwości. laugh Jeśli Ci się podoba to za kilka dni kończę audio player. Jeśli będziesz zainteresowany podrzucę link do Sklepu Play wink

+1 głos
odpowiedź 22 września 2015 przez mrcnsct Nałogowiec (36,390 p.)
Chciałem wypróbować, ale przy próbie instalacji wyskakuje: "Błąd analizowania. Wystąpił problem podczas parsowania pakietu." Mam Androida 2.3.4, czy jest on nie wspierany?
komentarz 22 września 2015 przez Grzyboo Nałogowiec (28,860 p.)
Najprawdopodobniej. Z tego co pamiętam to w Android Studio automatycznie zaznaczana jest najniższa wersja, na jakiej aplikacja będzie działać - 3.2. Jakim cudem masz tak starego androida? :P
komentarz 22 września 2015 przez mrcnsct Nałogowiec (36,390 p.)
Po prostu wszystkie aplikacje, które są mi potrzebne działają na nim, system też działa płynnie i nie widzę potrzeby zmiany.
komentarz 22 września 2015 przez Ehlert Ekspert (212,790 p.)

Nic nie jest automatycznie. Ustawiłem targeta na nowszy system niż Twój frown

komentarz 22 września 2015 przez mrcnsct Nałogowiec (36,390 p.)
No cóż, najwyżej wypróbuję na emulatorze Androida.
komentarz 22 września 2015 przez Ehlert Ekspert (212,790 p.)

Miło że chciałeś przetestować ale należysz do 6% posiadaczy telefonów ze starym API crying

komentarz 23 września 2015 przez Ehlert Ekspert (212,790 p.)

Robię teraz Audio Player, będzie specjalnie pod Gingerbread'a w ramach rekompensaty. cheeky

komentarz 23 września 2015 przez mrcnsct Nałogowiec (36,390 p.)
Dziękuję Ci.

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 247 wizyt
pytanie zadane 10 września 2015 w Java przez Ehlert Ekspert (212,790 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 125 wizyt
pytanie zadane 14 kwietnia 2021 w HTML i CSS przez niezalogowany
0 głosów
0 odpowiedzi 272 wizyt

92,626 zapytań

141,486 odpowiedzi

319,844 komentarzy

62,009 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...