• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Java community

Object Storage Arubacloud
+1 głos
373 wizyt
pytanie zadane 9 września 2015 w Java przez falauthy Stary wyjadacz (11,550 p.)
Jak widać, forum zrzesza raczej osoby, które programują w C++ albo strony internetowe. Moje pytanie może się niespodobać niektórym użytkownikom. Chodzi o to czy ktoś zna dobre, aktywne forum nt Javy? Korzystam z 4programmers, ale chodzi mi o typowe forum Javy. Znacie takowe?

4 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 9 września 2015 przez Tomasz90 Nałogowiec (25,140 p.)
http://www.coderanch.com/forums

Jest na tym forum kilka osób co w Javie programuje głównie lub się uczy. Ja staram się przeglądać wątki dotyczące Javy i udzielać odpowiedzi jak znam :D
+1 głos
odpowiedź 9 września 2015 przez WWOTEX Mądrala (6,200 p.)
http://www.javaprogrammingforums.com/ JAVA COMMUNITIY jak oni to nazwali a oprócz tego to najlepsze ogólne forum to STACKOVERFLOW ale to nie tylko java... polskiego forum to raczej nie znajdziesz bo java w ogóle jest dosyć trudna... szczególnie w androidzie i mało osób w to wchodzi bo trudniej ogarnąć :D ... a webdesign jest najprostszą formą programowania ~~~~~o  a tu znalazłem jakiś ranking http://javarevisited.blogspot.com/2015/01/top-5-java-forums-for-programmers.html
komentarz 9 września 2015 przez falauthy Stary wyjadacz (11,550 p.)
Ja porzuciłem C++ i zaczałem uczyć się Javy. Wnerwiały mnie wskaźniki i z tego co widzę Java jest bardziej logiczna. :)
komentarz 9 września 2015 przez WWOTEX Mądrala (6,200 p.)
Java jest spoko, ale trzeba trochę czasu by ją ogarnąć szczególnie pod Androida, a co do c++ to zaczyna być trochę przestarzały w porównaniu do javy lub c#.
komentarz 9 września 2015 przez Tomasz90 Nałogowiec (25,140 p.)
Akurat pisanie aplikacji na Androida nie jest trudne. Do Javy jest chyba najwięcej tutoriali i zadawanych pytań na angielskich stronach. No i w porównaniu do C++, Java jest dużo łatwiejsza. No i ogólnie na aplikacje webowe oraz mobilne jest duże zapotrzebowanie dlatego jest więcej ofert pracy z .NET i Javy, a nie dlatego, że C++ jest przestarzały.
komentarz 9 września 2015 przez WWOTEX Mądrala (6,200 p.)
Skoro tak mówisz. Osobiście programuję i tak we wszystkim co wpadnie w ręce i jak mam ochotę.
0 głosów
odpowiedź 9 września 2015 przez event15 Szeryf (93,790 p.)

Jak widać, forum zrzesza raczej osoby, które programują w C++ albo strony internetowe.

Prawdopodbne jest to, że jest to zależne od kursów na stronie Pana Zelenta :) 

0 głosów
odpowiedź 9 września 2015 przez niezalogowany

stackoverflow - nie jest ściśle związane z JAVA, ale z całą pewnością się nie zawiedziesz. Swoją drogą 4programmers (jeśli angielski jest barierą) stoi na IMHO wysokim poziomie, zwłaszcza w kwestii popularnych języków.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 119 wizyt
pytanie zadane 3 maja 2020 w HTML i CSS przez jerk0 Użytkownik (540 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 571 wizyt
–2 głosów
1 odpowiedź 255 wizyt
pytanie zadane 8 stycznia 2018 w Nasze projekty przez kacperduras Nowicjusz (130 p.)

92,623 zapytań

141,478 odpowiedzi

319,819 komentarzy

62,005 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...