• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Laptop nie wykrywa urządzeń wyjściowych dźwięku - odnowienie tematu

Object Storage Arubacloud
0 głosów
182 wizyt
pytanie zadane 8 marca 2023 w Sprzęt komputerowy przez Bartusio445 Początkujący (290 p.)
zamknięte 13 marca 2023 przez Bartusio445

Niedawno miałem problem, ponieważ bez powodu mój laptop przestał z dnia na dzień odtwarzać dźwięki. Na razie nie będę się bardzo nad tym rozwodził. Można o tym przeczytać w moim poprzednim pytaniu na moim profilu.

Reinstalacja Windows pomogła tylko chwilowo. Przy pierwszym uruchomieniu tylko uruchomiłem komputer i go wyłączyłem, bo miałem w planach robić coś innego. Po jakimś czasie włączyłem go ponownie, zainstalowałem kilka aplikacji i gier, które myślę, że nie miałyby żadnych wirusów itp. i dźwięk działał świetnie. Jednak gdy chciałem podłączyć słuchawki podczas grania, laptop ich nie wykrywał. Dźwięk działał jednak z wbudowanych głośników, więc trochę pograłem.

Dzisiaj otwieram sobie laptopa i dźwięk nie działa. Wchodzę od razu w ustawienia dźwięku i laptop nie widzi żadnych urządzeń. W menedżerze urządzeń zauważyłem, że sterownik Realtek High Definition Audio jest w ukrytych urządzeniach, mimo że wczoraj był normalnie widoczny. Podczas wejścia w właściwości, pokazuje on kod 45. Miałem kilka aktualizacji do zrobienia, ale po nich się nic nie zmieniło.

Prosiłbym o pomoc, ponieważ nie potrafię tak funkcjonować bez dźwięku. Najlepiej prosiłbym o rozwiązanie, które nie rozwiąże problemu tylko chwilowo.

komentarz zamknięcia: .
komentarz 8 marca 2023 przez j23 Mędrzec (194,920 p.)
Zajrzałeś, jak sugerowałem w poprzednim wątku, do podglądu zdarzeń?

I zrób w końcu testa z Linuksem.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 514 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 145 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 658 wizyt

92,634 zapytań

141,505 odpowiedzi

319,883 komentarzy

62,015 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...