• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Komputer uruchamia się ale

Object Storage Arubacloud
0 głosów
329 wizyt
pytanie zadane 7 listopada 2022 w Sprzęt komputerowy przez Lukaz Nowicjusz (120 p.)
Witam,mam taki problem ze dzisiaj podczas próby włączenia komputera uruchomił się on lecz nie było obrazu,klawiatura oraz myszka również nie świecą (przy klawiaturze powinna być animacja po której zapalają się LED) Pad do PC na USB również nie świeci,a wentylatory normalnie chodzą,karta graficzna normalnie pracuje( świeci się LED i kręci wiatrak) płyta główna również świeci,macie jakieś pomysły co to może być?

Próbowałem włączyć go bez karty graficznej (nadal to samo) sprawdzałem kości ramu oby dwie 2x8gb (nic nie dało) błagam pomóżcie
komentarz 8 listopada 2022 przez j23 Mędrzec (194,920 p.)
Wypnij kable zasilacza z płyty i wepnij je z powrotem (zrób to oczywiście z wyczuciem; ściągnij ładunki elektrostatyczne z dłoni chwytając metalowej obudowy). Przed testem wyciągnij RAM-y, odłącz dyski. Jeśli płyta ma zintegrowaną grafikę, wyjmij także kartę graficzną.

Jeśli płyta nie wystartuje, a jakimś cudem masz inny zasilacz, podłącz go na próbę.

Jeśli płyta wystartuje na starym zasilaczu, dodaj RAM i sprawdź, czy działa, później kartę, dyski.
komentarz 8 listopada 2022 przez Lukaz Nowicjusz (120 p.)
Płyta chyba nie ma integry,nie mam innego zasilacza
1
komentarz 8 listopada 2022 przez j23 Mędrzec (194,920 p.)
Nic mi nie przychodzi do głowy, co mógłbyś jeszcze zrobić. Chyba będziesz musiał odwiedzić jakiś serwis komputerowy.
komentarz 8 listopada 2022 przez Lukaz Nowicjusz (120 p.)
Szczerze to próbowałem chyba wszystkiego,jutro komp leci do serwisu ale dzięki za poświęcony czas
1
komentarz 9 listopada 2022 przez j23 Mędrzec (194,920 p.)
Daj znać, jak będzie wiadomo, co nie działało.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 435 wizyt
pytanie zadane 23 listopada 2019 w Systemy operacyjne, programy przez Cixo Gaduła (4,070 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 149 wizyt
pytanie zadane 4 maja 2018 w JavaScript przez niezalogowany
0 głosów
2 odpowiedzi 227 wizyt
pytanie zadane 25 września 2022 w Sprzęt komputerowy przez Anonim64 Nowicjusz (150 p.)

92,631 zapytań

141,498 odpowiedzi

319,869 komentarzy

62,011 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...