• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Pierwsza praca IT

Object Storage Arubacloud
0 głosów
400 wizyt
pytanie zadane 26 września 2022 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Volter11 Początkujący (270 p.)
zamknięte 26 września 2022 przez ScriptyChris
Co sądzicie o rozpoczęciu swojej kariery w IT jako tester oprogramowania? Jak to wygląda z popytem i zarobkami dla takiego zawodu? A może polecacie spróbować z innym odgałęzieniem IT?
duplikat pytania: Pierwsza praca w IT
1
komentarz 26 września 2022 przez Wiciorny Ekspert (270,230 p.)
nie duplikuj pytań tylko zacznij coś robić
https://forum.pasja-informatyki.pl/572106/pierwsza-praca-w-it
komentarz 26 września 2022 przez Volter11 Początkujący (270 p.)
'nie duplikuj pytań ' Tak wiem, ale każda dodatkowa odpowiedź jest dla mnie ważna.

'zacznij coś robić' co masz dokładnie na myśli?
komentarz 26 września 2022 przez Wiciorny Ekspert (270,230 p.)
żebyś nie tworzył na nowo tych samych tematów, oczekiwał tych samych odpowiedzi, tylko zaczął coś robić, jak nie wiesz co, to może poszukaj innej branży. Twoje pytanie nie ma sensu, nie warto.
komentarz 26 września 2022 przez Volter11 Początkujący (270 p.)
'oczekiwał tych samych odpowiedzi' skąd w ogóle wniosek, że oczekuję tych samych odpowiedzi? Próbuję uzyskać ich jak najwięcej na różnych grupach, żeby zaczerpnąć trochę informacji od osób, które miały z tym styczność.

'tylko zaczął coś robić, jak nie wiesz co, to może poszukaj innej branży' Coś coś coś, właśnie coś robię a tak samo będę musiał się w tej innej branży także zorientować jeśli chodzi o daną pracę.

'Twoje pytanie nie ma sensu, nie warto.' Ale co nie warto? Zadawać takiego pytania? Pracować jako tester? Jak już się wypowiadasz to niech twoja wiadomość będzie trochę ukierunkowana jeśli chodzi o przekazanie informacji.
komentarz 27 września 2022 przez ScriptyChris Mędrzec (190,190 p.)

@Volter11, jeśli odpowiedzi z Twojego poprzedniego wątku nie są dla Ciebie wystarczające, to możesz tam dopytać o szczegóły w osobnej odpowiedzi lub odnieść się do już udzielonych odpowiedzi poprzez komentarz; ewentualnie edytuj treść pytania, dodając nowe szczegóły lub dopytując o coś. Tworzenie nowego tematu, w którym pytasz dosłownie o to samo, nie wnosi niczego nowego, zwłaszcza że minął tylko tydzień.

komentarz 27 września 2022 przez marzena12345 Użytkownik (770 p.)

@Volter11, myślę, że odpowiedź jak zawsze ta sama: uczyć się i szukać pracy jak się coś umie. Jak ja 2 lata temu zaczynałam naukę programowania, to też sobie mąciłam głowę opiniami z neta, które były odradzające, że za dużo chętnych, nie ma pracy dla Juniorów etc. Mimo wszystko, po ciężkiej pracy, udało się znaleźć pracę w 4 dni od momentu startu poszukiwań, także chcieć to móc...

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 222 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 334 wizyt
pytanie zadane 19 września 2022 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Volter11 Początkujący (270 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 569 wizyt
pytanie zadane 13 grudnia 2022 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Volter11 Początkujący (270 p.)

92,580 zapytań

141,433 odpowiedzi

319,665 komentarzy

61,965 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...