• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

CV do pierwszej pracy

Object Storage Arubacloud
+1 głos
544 wizyt
pytanie zadane 9 kwietnia 2022 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Patrykosik88 Początkujący (340 p.)

Hej potrzebuje feedback odnośnie CV do pierwszej pracy. Macie jakieś wskazówki/uwagi? (Oczywiście nazwy firm szkoły i zdjęcie oraz dane kontaktowe dodam przy wysyłaniu). Dzięki


1
komentarz 9 kwietnia 2022 przez JakSky Stary wyjadacz (14,770 p.)
Odrzucił bym już na starcie. :) W Polsce językiem urzędowym jest język polski.
komentarz 9 kwietnia 2022 przez Wiciorny Ekspert (270,190 p.)
super napisał native, po drugie to jest istotne, w miedzy narodowej firmie Polski jest traktowany nie jak urzędowy, ale na szczęście nie masz z tym do czynienia więc możesz sobie odrzucać
Szczególnie, że CV nie jest w jezyku Polskim więc tym bardziej jest to ważne.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 9 kwietnia 2022 przez Wiciorny Ekspert (270,190 p.)
wybrane 9 kwietnia 2022 przez Patrykosik88
 
Najlepsza
Jeśli byleś freelancerem, a piszesz teraz o pierwszej pracy to pamiętaj, że wpisując 'freelance' powinieneś mieć przynajmniej umowy na zlecenie, bo tak to nie masz potwierdzenia w tej kwestii.
Nie wiem czy dobrym pomysłem jest umieszczenie tak po prostu na sztywno skils- bo generalnie to nic nie mówi, jest tego taka ilość, że nie wiadomo czy wszystko znasz świetnie, wszystkie te technologie sa wiodące, może sie okazać ze 'cos tam pisalem w react' ale w sumie to sie nie znam, zebys sobie dołka nie podkopał podczas technicznej rozmowy

Akurat ta sekcja byłaby warta rozwinięcia naprzykład: wiodące umiejętności pracy w języku JavaScript, znajomość np. nie podstaw a zagadnień z zakresu biblioteki React, doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji Git - obsługa bazy danych SQL itd itd... no generalnie takie samo listowanie to moze sie pojawic przy danym PROJEKCIE jakie narzędzia były i technologie

Tak uważam, że jest dobre CV na zasadzie- proste, konkretne w ramach tego co robisz i solidne, jedynie nie wiem czy dobrym pomysłem jest linkowanie Fiverra, bo sie z tym nie spotykam w CV które np. do nas przychodza, ale też ja zazywczaj mam doczynienia z backendowcami zanim dostane ich na rozmowe techniczna

Ograniczyłbym zainteresowania do 3-maksymalnie i raczej nie pisał takich ... bananalnych żę tak powiem jak self development, coś co pokaże że też faktycznie nie jesteś tylko zapatrzony w 1 dziedzine, footbal bardzo okej, Książki zawsze na plus... możesz dodać coś z social beeing
1
komentarz 9 kwietnia 2022 przez Patrykosik88 Początkujący (340 p.)
Super dzięki wielkie postaram się poprawić i wrócę tu jeszcze z poprawioną wersją ;)
1
komentarz 9 kwietnia 2022 przez Patrykosik88 Początkujący (340 p.)

@Wiciorny, Czym jest social being? Czy potwierdzenie dla freelance nie mógłby być fiverr? Nie mam dla zleceń przez fiverr umów. Wszystkim zajmuje się serwis fiverr.

Podobne pytania

–1 głos
1 odpowiedź 497 wizyt
pytanie zadane 16 grudnia 2021 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez roberto23 Początkujący (270 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 497 wizyt
pytanie zadane 25 lipca 2022 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez martinez369 Początkujący (460 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 349 wizyt
pytanie zadane 14 stycznia 2022 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Andek Początkujący (360 p.)

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,664 komentarzy

61,964 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...