• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Pierwsza praca, portfolio front-end-developera

Object Storage Arubacloud
0 głosów
860 wizyt
pytanie zadane 1 listopada 2020 w HTML i CSS przez Stoprocent Użytkownik (930 p.)

Witam, rozglądam się za pierwsza praca/stażem i chciałbym liczyć na wasza pomoc. Stworzyłem prosta stronę portfolio, starałem się korzystać z rad udzielanych w komentarzach dla innych członków popularnej grupy na facebooku. Niżej wstawiam link i zapraszam do oceny, wytknięcia co jeszcze powinienem naprawić a może to za wcześnie aby szukać pierwszej pracy?
Pozdrawiam.


https://pavdev.pl/

ps. na github posiadam inne projekty w wersji live nie uwzględnione na mojej stronie, dla bardziej leniwych kilka linków niżej.

Link -> Aplikacja pogodowa z użyciem map

Link -> Landing Page

Link -> Aplikacja do dodawania ogłoszeń

 

komentarz 1 listopada 2020 przez JakSky Stary wyjadacz (14,770 p.)
Pod względem graficznym wygląda ładnie i schludnie. PS. Polecam zmienić kolor tła dla menu  na Twojej stronie. Ten niebieski średnio pasuje, ponieważ reszta strony jest głównie czarno-biała. :)
komentarz 1 listopada 2020 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
a w jakim mieście poszukujesz pracy? Masz jakieś doświadczenie zawodowe (niekoniecznie w IT)? Studia/technikum? Wiek? (możesz odp. na priv jak nie chcesz podawać tych danych tu publicznie).
komentarz 1 listopada 2020 przez Stoprocent Użytkownik (930 p.)
Hej dzięki za odpowiedz. Zaraz zmienię ten kolor, tak myślałem że nie pasuje.

Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś uwagi chętnie usłyszę.
1
komentarz 1 listopada 2020 przez Stoprocent Użytkownik (930 p.)

@Tomek Sochacki, Hej, Przez 4 miesiące jestem "uziemiony" na Podlasiu, ze względu na umowę wynajmu mieszkania. Mam 29 lat i skończyłem w tym roku studia 2 stopnia, nie związane z IT.Obecnie jestem osobą która nie ma stałego zatrudnienia i chciała by się przebranżowić, moje dotychczasowe doświadczenie zawodowe to głównie sprzedaż w sektorze finansowym.

 

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 1 listopada 2020 przez kukulim Mądrala (6,440 p.)
Daj jeszcze linka do githuba żeby można było sobie w kodzik popatrzeć.
komentarz 1 listopada 2020 przez Wiciorny Ekspert (270,190 p.)
nie,  to nie jest dobra rzecz to się powinno podawać :) w CV jak już a GitHub nie służy do czytania kodziku zeby go kopiować, projekty są,  do nich gita mozna podawać :) ale jak mówie w CV- w sekcji dodatkowej
komentarz 1 listopada 2020 przez Stoprocent Użytkownik (930 p.)
komentarz 1 listopada 2020 przez kukulim Mądrala (6,440 p.)

@Wiciorny,

linka tu na forum, nie na stronce :)

1
komentarz 1 listopada 2020 przez Wiciorny Ekspert (270,190 p.)
no o tym mówie,  szczególnie jak widzę jak To napisałes, to juz zdaje sobie sprawe ze  tu nie chodzi o Code Review a kopiowanie :D czegoś, bo dobrze i ładnie wygląda, zamiast tworzyc cos samemu
komentarz 1 listopada 2020 przez ScriptyChris Mędrzec (190,190 p.)

szczególnie jak widzę jak To napisałes, to juz zdaje sobie sprawe ze  tu nie chodzi o Code Review a kopiowanie :D czegoś

Przecież jeśli ktoś będzie chciał skopiować kod strony, to wyciągnie go z przeglądarki. Przy braku source map (jeśli kod jest zminifikowany) będzie trochę zachodu z domyślaniem się "co autor miał na myśli", ale nie podanie linka do repo nie chroni kodu frontendowego przed skopiowaniem.

Podobne pytania

+2 głosów
1 odpowiedź 5,830 wizyt
0 głosów
4 odpowiedzi 4,314 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 364 wizyt
pytanie zadane 12 października 2021 w JavaScript przez krissto7 Gaduła (3,100 p.)

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,664 komentarzy

61,965 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...