• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Xampp - MySQL (dokładniej strona localhost/phpmyadmin)

Object Storage Arubacloud
+1 głos
1,986 wizyt
pytanie zadane 18 października 2020 w Systemy operacyjne, programy przez Wikender Nowicjusz (130 p.)
Cześć! Mam problem z xampp'em, a konkretnie ze stroną MySQL'a (localhost/phpmyadmin). Gdy wchodzę na stronę to żadne linki mi nie działają (nie przekierowywuje mnie na kolejna strone jezeli klikne w zakladkę). Próbowałem odinstalowywać i zainstalowywać, ale to nic nie dało. Konkretniej, to strona nie reaguje na żadne moje kliknięcie. Owszem ładuję się normalnie ale po prostu nie działa. Np. jeżeli kliknę w zakładkę "Bazy danych", czy "SQL" to strona po prostu nie reaguje, obojętnie co kliknę. Z ciekawości "badałem element" i klikałem w linki manualnie i to działało. Proszę o pomoc ponieważ nie moge znaleźć w sieci żadnego artykułu.
komentarz 18 października 2020 przez VBService Ekspert (253,420 p.)
edycja 18 października 2020 przez VBService

Próbowałeś w innej przeglądarce uruchomić localhost/phpmyadmin?

Spróbuj może wersję portable (nie trzeba instalować) xampp-portable.

No installation is required for portable package, therefore you may put the downloaded executable anywhere in disk. From there you may run directly. You may also run it from external flash drive. ...

 

W przypadku pakietu przenośnego instalacja nie jest wymagana, dlatego możesz umieścić pobrany plik wykonywalny w dowolnym miejscu na dysku. Stamtąd możesz bezpośrednio go uruchomić. Możesz również uruchomić go z zewnętrznego dysku flash (pen-drive). ...

komentarz 18 października 2020 przez Wikender Nowicjusz (130 p.)
O jejku dzięki. Uruchomiłem w microsoft edgu i działa :).

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 18 października 2020 przez VBService Ekspert (253,420 p.)

Próbowałeś w innej przeglądarce uruchomić localhost/phpmyadmin?

Spróbuj może wersję portable (nie trzeba instalować) xampp-portable.

No installation is required for portable package, therefore you may put the downloaded executable anywhere in disk. From there you may run directly. You may also run it from external flash drive. ...

 

W przypadku pakietu przenośnego instalacja nie jest wymagana, dlatego możesz umieścić pobrany plik wykonywalny w dowolnym miejscu na dysku. Stamtąd możesz bezpośrednio go uruchomić. Możesz również uruchomić go z zewnętrznego dysku flash (pen-drive). ...

Lista popularnych przeglądarek w wersji portable (do testowania kodu, nie trzeba instalować)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 610 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 1,044 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 264 wizyt
pytanie zadane 16 lutego 2019 w SQL, bazy danych przez kacperl95 Obywatel (1,980 p.)

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,664 komentarzy

61,964 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...