• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

błędy w klawiaturze

Object Storage Arubacloud
0 głosów
382 wizyt
pytanie zadane 7 września 2020 w Sprzęt komputerowy przez heyver Nowicjusz (120 p.)
Witam

Mam oto taki problem mam windowsa 10 i od jakiś 2 godzin mam problem z klawiaturą tzn. jeśli klikam q to klika mi się równocześnie tabulator i nie działa mi ctrl + a i ctrl + v próbowałem restartować komputer i aktualizować sterowniki klawiatury ale to nic nie dało. Podpiąłem klawiaturę do laptopa i ten sam problem zaistniał nie wiem co robić proszę o pomoc a za samą klawiaturę dałem 340 zł oto model: Razer Ornata Chroma.
komentarz 7 września 2020 przez Nelson89 Dyskutant (7,720 p.)
Cześć,

to jest nowa klawiatura czy stara klawiatura, która wcześniej dobrze działała?

Pozdrawiam,

Nelson
komentarz 8 września 2020 przez heyver Nowicjusz (120 p.)
Nowa ma z 2 miesiące
komentarz 8 września 2020 przez heyver Nowicjusz (120 p.)
i tak dobrze działała
komentarz 8 września 2020 przez Bartek12 Mądrala (5,510 p.)
naciśnij CTRL + SHIFT
komentarz 8 września 2020 przez Nelson89 Dyskutant (7,720 p.)

@heyver,  a co robiłeś zanim problem się pojawił? Może był jakiś update systemu, może coś aktualizowałeś albo testowałeś jakiś nowy program? Czy może załączyłeś komputer i problem pojawił się.

Pozdrawiam,

Nelson

komentarz 8 września 2020 przez heyver Nowicjusz (120 p.)

@Bartek12, nic to nie daje

próbowałem wcześniej

 

komentarz 8 września 2020 przez heyver Nowicjusz (120 p.)
jak odpaliłem league of legends to zaczął się problem od nowa przed odpaleniem gry ten problem nie miał miejsca

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 1,793 wizyt
pytanie zadane 26 grudnia 2018 w Sprzęt komputerowy przez kisiel23 Początkujący (280 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 3,363 wizyt
pytanie zadane 14 listopada 2016 w Sprzęt komputerowy przez Chisorq Obywatel (1,680 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 204 wizyt

92,620 zapytań

141,474 odpowiedzi

319,813 komentarzy

62,003 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...