• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wszystkie informacje o danej osobie

Object Storage Arubacloud
+1 głos
333 wizyt
pytanie zadane 27 czerwca 2020 w Offtop przez początkujący23219901 Nowicjusz (130 p.)
Potrzebuję darmowej strony www lub programu  która wyszukuje wszystkie informacje o danej osobie w sieci.

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 27 czerwca 2020 przez DeBos123 Nałogowiec (44,950 p.)
Z tego co mi wiadomo nie ma takiego programu lub strony, chyba, że mówisz o osobach, które się takimi rzeczami zajmują i mają swoją strone. Jeżeli napisałbyś mi dokładniej o co chodzi tutaj lub we wiadomości to może byłbym w stanie Ci pomóc lub chociaż lepiej doradzić.
komentarz 27 czerwca 2020 przez początkujący23219901 Nowicjusz (130 p.)
edycja 27 czerwca 2020 przez początkujący23219901
Chciałbym wiedzieć jak najwięcej o odpowiedniej osobie

Chodzi o podobne strony do http://www.yasni.com
komentarz 27 czerwca 2020 przez DeBos123 Nałogowiec (44,950 p.)
Moim zdaniem większość takich stron nie działa, przynajmniej z mojego doświadczenia wielu informacji trzeba szukać samemu. Niby opiera się to tylko o umiejętne łączenie faktów, ale dużo też zależy od samej osoby o której się szuka informacji.

Możesz napisać dlaczego chcesz tyle wiedzieć o tej osobie i co już wiesz?
komentarz 27 czerwca 2020 przez początkujący23219901 Nowicjusz (130 p.)
edycja 27 czerwca 2020 przez początkujący23219901
Co już wiem: ile ma lat, kim jest, gdzie się uczy, rodzeństwo

Potrzebuję jakiejkolwiek osoby a ta wpadła mi pierwsza do głowy.

Chcę się nauczyć wyszukiwanie informacji w sieci itp.

wiem że piszę bez sensu :)
komentarz 27 czerwca 2020 przez DeBos123 Nałogowiec (44,950 p.)

Tak jak napisałem najważniejsza jest umiejętność łączenia faktów. Np.

  • Znasz jej konto na Facebook'u? Możesz łatwo znaleźć konta rodziców co daje więcej informacji na temat miejsca zamieszkania, zdjęcia na których ta osoba jest i ewentualnie informacje o dalszej rodzinie. Masz też większe pole do ewentualnych manipulacji
  • Konto na Instagram'ie? Możesz sprawdzić na jakich zdjęciach jest oznaczona i po znajomych, którzy ją oznaczają dojść do miejsca zamieszkania, ponieważ jest duża szansa, że którakolwiek z tych osób oznaczyła lokalizacje chociaż na jednym zdjęciu, ale tak jak wyżej otwiera to też kolejne pole do manipulacji, ponieważ możesz się od takich osób po prostu prywatnie dowiedzieć. Większość osób nawet z ulicy nie robi większej tajemnicy, a co dopiero miasta.
  • Konto na YouTube'ie? Też podobnie jak w przypadkach wyżej da się po subskrybowanych kanałach, a nawet widget'cie od pogody w telefonie dojść do dalszych informacji osobowych.

Im więcej platform tym więcej możliwości, sposobów. Zależy dlaczego chcesz się nauczyć wyszukiwać informacji. Z czystej ciekawości czy ktoś Cie oszukał i chcesz go odszukać na własną rękę czy po prostu chcesz zaimponować kolegom?

komentarz 27 czerwca 2020 przez początkujący23219901 Nowicjusz (130 p.)
konto na instagram: tak

konto na yt: tak

fc: tak(0 znajomych)

Ciekawość: W przyszłości chce być informatykiem i nie wiem co mi się przyda a zawsze jest dobrze mieć sposób na znalezienie kontaktu ze starym przyjacielem.

mam pytanie

Czy w jakiś sposób złamałem regulamin?
komentarz 27 czerwca 2020 przez DeBos123 Nałogowiec (44,950 p.)

fc: tak(0 znajomych)

 Niekoniecznie. Może po prostu ma listę znajomych ustawioną na prywatną.

Czy w jakiś sposub złamałem regulamin?

Tak, ponieważ udostępniasz dane osobowe tej dziewczyny. Mi chodziło bardziej ogólnie, czyli zamiast pisać "SP 123 w Warszawie" (nazwa oraz miasto przypadkowa) to napisać po prostu "Szkoła" lub zamiast pisać "Warszawa" (miasto przypadkowe) napisać "Miasto".

komentarz 27 czerwca 2020 przez początkujący23219901 Nowicjusz (130 p.)
Ok

masz jeszcze jakieś porady?

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 395 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 141 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 208 wizyt
pytanie zadane 23 lipca 2020 w C i C++ przez kubekszklany Gaduła (3,190 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...