• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Potrzebuje pomocy w znalezieniu sterowników do WLAN USB (Windows 7)

Object Storage Arubacloud
0 głosów
210 wizyt
pytanie zadane 1 maja 2020 w Sprzęt komputerowy przez Badzonor Obywatel (1,410 p.)
Witam, mam problem ze znalezieniem sterowników do modułu WLAN na USB ale sprawa jest dość nietypowa bo ten moduł wyjąłem z drukarki i po mojej przeróbce udało mi się go podłączyć do komputera. Ale sterownika oczywiście nie znalazło. Trochę poszukałem bez skutku. Oto wyniki w menedżerze urządzeń:

Nazwa: Marvell Wireless Device (Marvell to producent chipu)

Identyfikatory sprzętu:

USB \ VID_1286 & PID_2040 & REV_3119

USB \ VID_1286 & PID_2040

Jeśli jeszcze jakieś dane są potrzebne to nie ma problemu. Z góry dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam!

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 1 maja 2020 przez bwaluk Mądrala (5,440 p.)
Polecam iobit DriverBooster (zainstaluj, uruchom, przeskanuje Ci urządzenia, pociągnie wszelkie najnowsze dostępne sterowniki) - może akurat znajdzie to czego potrzebujesz.
komentarz 1 maja 2020 przez Badzonor Obywatel (1,410 p.)
Ten program w ogóle nie pokazał tego urządzenia. Podobnie jak wewnętrznego modułu bluetooth który nie ma sterowników i też  go nie pokazał. Masz jakiś pomysł czemu się tak dzieje?
0 głosów
odpowiedź 1 maja 2020 przez forumall Gaduła (4,310 p.)
Witam Polecę oprogramowanie do sterowników  Snappy Driver dość specyficzna obsługa ale odnajduje sterowniki nawet starsze na WinXP no i dużym plusem aplikacji jest to, że zajmuje niewiele miejsca i nie wymaga instalacji. skuteczniejszy niż DriverBooster
komentarz 1 maja 2020 przez Badzonor Obywatel (1,410 p.)
Obawiam się że nikt nigdy nie napisał na to sterowników jedyna możliwość to poszukać jakieś komercyjne urządzenia z układem scalonym tego modułu i zainstalować taki sterownik. A sterowników nie ma bo ten moduł w drukarce komunikował się przez protokół UART i nie z komputerem tylko z mikrokontrolerem na płycie głównej drukarki.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 983 wizyt
0 głosów
4 odpowiedzi 1,017 wizyt

92,579 zapytań

141,429 odpowiedzi

319,657 komentarzy

61,962 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...