• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

monitor podłączony z płyty głównej

Object Storage Arubacloud
0 głosów
571 wizyt
pytanie zadane 22 marca 2020 w Sprzęt komputerowy przez czowiek Początkujący (390 p.)
Jak podłączyć monitor do płyty głównej, aby wyświetlał obraz? Z tego co wiem to coś w BIOS muszę zrobić, ale nie wiem co dokladnie - może wiecie?

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 23 marca 2020 przez Landu Stary wyjadacz (11,880 p.)
wybrane 23 marca 2020 przez czowiek
 
Najlepsza
Musisz w biosie poszukać coś typu IDG Multi-monitor. Jeżeli twój procesor wgl ma zintegrowaną kartę graficzną.
komentarz 23 marca 2020 przez czowiek Początkujący (390 p.)
Działa. A wiesz może, czy mogę odpalić 2 monitory na jednym kompie, jeżeli jeden monitor będzie podłączony do płyty głównej, a drugi monitor do karty graficznej?
komentarz 23 marca 2020 przez Landu Stary wyjadacz (11,880 p.)
Z tego co słyszałem to jest to możliwe, ale nie jestem pewien.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 157 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 207 wizyt
pytanie zadane 5 października 2019 w Sprzęt komputerowy przez keluf Nowicjusz (140 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 1,410 wizyt

92,579 zapytań

141,429 odpowiedzi

319,657 komentarzy

61,963 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...