• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Instalacja Wordpress na subdomenie

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,267 wizyt
pytanie zadane 12 marca 2020 w PHP przez Kolberg Obywatel (1,560 p.)
zamknięte 17 marca 2020 przez Kolberg

Mam problem z instalacją wordpressa na subdomenie. Po wrzuceniu plików na serwer do folderu subdomeny i próbie przejścia pod adres tej subdomeny oraz adres tej subdomeny z folderu wp-admin przekierowuje mnie na stronę główną mojej witryny. Po wpisaniu adresu strony i po slashu nazwy subdomeny (folderu) otrzymuje komunikat "Strona adres spowodowała zbyt wiele przekierowań". Na głównej domenie wordpressa nie ma

komentarz zamknięcia: Rozwiązanie znalezione

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 17 marca 2020 przez eunstachy Stary wyjadacz (14,180 p.)
wybrane 17 marca 2020 przez Kolberg
 
Najlepsza

Zacznij może od usunięcia wordpressa z katalogu subdomeny i wstawienia tam prostego pliku index.html z zawartością np

<h1> It Works </h1>

Dzięki temu dowiesz się czy problem powoduje wordpress czy np błędna konfiguracja domeny.

komentarz 17 marca 2020 przez Kolberg Obywatel (1,560 p.)

Domena jest dobrze skonfigurowana, to wordpress przekierowuje z subdomeny na główną domenę witryny

Zacznij może od usunięcia wordpressa z katalogu subdomeny i wstawienia tam prostego pliku index.html z zawartością np

Testowałem to już, nie tu tkwi problem

komentarz 17 marca 2020 przez eunstachy Stary wyjadacz (14,180 p.)
Czy to jest czysta instalacja wordpressa z pustą bazą danych?
komentarz 17 marca 2020 przez Kolberg Obywatel (1,560 p.)
Tak, czysta instalacja z nową bazą danych. Wiem już skąd to przekierowanie, serwer zwracał błąd 500, a w .htaccess miałem ustawione przekierowanie na stronę główną domeny. Teraz szukam rozwiązania dla "500 Internal Server Error"
komentarz 17 marca 2020 przez eunstachy Stary wyjadacz (14,180 p.)
Sprawdź logi serwera :)
komentarz 17 marca 2020 przez Kolberg Obywatel (1,560 p.)
Z logów wyszło, że przekraczane są limity przekierowań, winą był plik htaccess, ustawiłem subdomene jako osobną domenę, żeby pliki nie konfrontowały się z tamtymi przekierowaniami. Problem rozwiązany, dzięki za pomoc

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 713 wizyt
pytanie zadane 9 marca 2019 w Systemy CMS przez cyrus33 Użytkownik (680 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 161 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 274 wizyt

92,579 zapytań

141,429 odpowiedzi

319,657 komentarzy

61,963 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...