• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed SEO - Pozycjonowanie stron

Object Storage Arubacloud
+10 głosów
1,869 wizyt
pytanie zadane 8 kwietnia 2015 w HTML i CSS przez Tomatosoup Pasjonat (18,530 p.)
zamknięte 29 maja 2020 przez ScriptyChris
Na co zwracacie największą uwagę w pozycjonowaniu stron ? Czytałem że google praktycznie ignoruje meta tag keywords. Ja zawsze indeksuje strone w wybranych katalogach:

http://www.katalogiseo.info/katalogi,VIP

Niedawno znalazłem też taką stronke która pozwala wyłapać błędy:

https://juxseo.zoomshift.com/
komentarz zamknięcia: Temat sprzed kilku lat - przyciąga SPAM.

6 odpowiedzi

+4 głosów
odpowiedź 8 kwietnia 2015 przez Jędrzej Obywatel (1,540 p.)
Jeśli chodzi o optymalizację samej strony internetowej to trzeba zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Przede wszystkim title i description o odpowiedniej długości i zawierające słowa kluczowe na jakie chcielibyśmy serwis pozycjonować. Do tego unikatowe treści zarówno w obrębie serwisu jak i całego internetu. W tekstach również należy umieścić wybrane słowa kluczowe. Kolejną ważną rzeczą są nagłówki. Dobrze gdyby była zachowana hierarchia ale z doświadczenia wiem, że tak jest bardzo rzadko dlatego dobrze chociaż przypilnować żeby <h1> występował maksymalnie raz na stronie. Do tego przyjazne adresy url z odpowiednim zagnieżdżaniem w katalogach, breadcrumbs, mapa strony, wgrany plik robots.txt, brak błędów w kodzie źródłowym witryny czy dodanie atrybutu rel="nofollow" do linków wychodzących. Ogólnie takich rzeczy jest jeszcze wiele, pewnie znalazłby się w sieci jakiś kurs który to dokładnie opisuje.
+3 głosów
odpowiedź 8 kwietnia 2015 przez Dissio Mądrala (5,830 p.)
ja mysle ze w SEO chodzi jedynie o linki ze stron wyzej notowanych + słowa kluczowe w stronie. Nic wiecej.
+2 głosów
odpowiedź 8 kwietnia 2015 przez niezalogowany
SEO to dzisiaj bardzo gorący temat, co więcej tak naprawdę do końca nie wiadomo na co przy zmianie algorytmy indeksowania stron zwrócić uwagę. Dobrze jest na pewno korzystać z różnego rodzaju CMSów (WordPress, Joomla). Tak jak wspomniałeś <meta keywords> nie jest już tak istotny, ze względu na nadużycia do których przyczynili się projektanci stron internetowych ;) Dobrze dzisiaj pisać blogi, tworzyć zaplecza pozycjonerskie i pisać precle - to bym Ci doradził. Przede wszystkim merytoryczna treść na odpowiednio dobrane słowa kluczowe. Pozdrawiam.
+2 głosów
odpowiedź 8 kwietnia 2015 przez niezalogowany
Witam,

Ja widziałam różne kursy na temat SEO i bardzo czesto jeden zaprzecza drugiemu, ale w każdym jest jakieś ziarenko prawdy. Nie wiem czy warto płacić za kursy SEO?

Pozdrawiam Serdecznie.
+1 głos
odpowiedź 12 kwietnia 2015 przez Ekwueme Obywatel (1,710 p.)
w SEO liczom sie odnośniki do twojej strony jesli robot google znajdzie gdzies likn do twojej strony ta ja odnotowuje w bazie jak nastempnym razem ja znajdzie w bazie dodaje kolejne odnotowanie im wiecej tych odnotowan tym wyzej znajduje sie strona lecz trzeba uwazac nie uzywaj farmy linków poniewaz jesi robot znajdzie zbyt duzo linków wtedy twoja strona moze zostac zbanowana w google nastempnym elementem sa nagłówki które licza sie w wyszukiwaniu słowa kluczowe sa po nagłówkach lecz google mało zwraca na nie uwage i zwykły tekst jak nic nieznajdzie to szuka w tekscie im wiecej slowo kuczowe pojawi sie w tekscie tym wieksze prawdopodobienstwo wysietlenia wyzej strony
0 głosów
odpowiedź 22 kwietnia 2015 przez pietia213 Dyskutant (8,110 p.)
Co sądzicie mistrzowie SEO o tych katalogach?: http://k.alg.pl/spis-katalogow/ :-) Pozdrawiam i działania dla meta description polecam jeśli chodzi o Google.

Podobne pytania

+1 głos
2 odpowiedzi 590 wizyt
pytanie zadane 11 października 2015 w HTML i CSS przez intoksynator Gaduła (3,450 p.)
+1 głos
2 odpowiedzi 301 wizyt
pytanie zadane 9 czerwca 2020 w HTML i CSS przez Mirek Błażejewski Początkujący (280 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 166 wizyt

92,624 zapytań

141,482 odpowiedzi

319,824 komentarzy

62,006 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...