• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

WordPress 5 - jaki mały, lekki, szybki sklep?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
279 wizyt
pytanie zadane 6 listopada 2019 w Offtop przez reaktywny Nałogowiec (41,090 p.)
Szukam sklepu opartego o WP 5...Obiło mi się o uszy WooCommerce, ale to chyba jest coś dużego, rozbudowanego? Ja szukam małego sklepu, lekkiego, nierozbudowanego za bardzo (mniej niż 100 produktów w kilkunastu kategoriach), w miarę możliwości szybkiego i żeby był też łatwy do zintegrowania z polskimi systemami płatności (przelewy24, PayU, ew. też zagraniczny PayPal), co polecacie? Oczywiście open-source / free.

Przy okazji jaki hosting polecacie pod WP 5?  Czytałem jakiegoś bloga i polecano LH.pl (ponoć szybki; 60 zł na rok za pakiet orange), ale widzę, że niezłą promocję ma teraz AZ.pl (przynajmniej pierwszy rok, ale na dłużej nie potrzebuję :) ). Jaki hosting wybrać do strony typu blog (z przewidywanym ruchem rzędu 20-100k wejść na miesiąc)?

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 6 listopada 2019 przez Milesq Nałogowiec (32,020 p.)
Sam wordpress jest duży i ociężały, wymaga wtyczek które go mocno spowolniają i generuje słaby ogromny kod. Lepiej zainwestować w napisanie sklepu samemu/zlecenie programiście. Możesz użyć jakiegoś headless cms(Wordpress może za niego służyć) ale wykorzystywanie go jako generatora strony... słaby pomysł
komentarz 6 listopada 2019 przez reaktywny Nałogowiec (41,090 p.)
Wiem, ze WP jest duży i nie za szybki... Może coś małego, co się chociaż ładnie integruje z WP?

Dodam, ze sklepy typu Shopify choć nie drogie i sprawdzone w boju są trochę za duże, raczej przygotowane na duży asortyment.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 63 wizyt
pytanie zadane 21 listopada 2019 w HTML i CSS przez WeronikaZ Początkujący (310 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 123 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 106 wizyt

92,620 zapytań

141,474 odpowiedzi

319,813 komentarzy

62,004 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...