• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Niepowodzenie instalacji pakietu Xampp

Object Storage Arubacloud
+1 głos
540 wizyt
pytanie zadane 27 lipca 2015 w Systemy operacyjne, programy przez Akwateros1432falkowy Początkujący (390 p.)
Witam. Mam problem co do instalacji pakietu XAMPP i pisze mi że jest niepowodzenie instalacji. Dlaczego tak się dzieję to ja nie wiem, ale mi żaden komunikat nie wyskoczył. Procesor mam 64-bitowy i pobrałem odpowiednią wersję dla siebie, prosze pomuszcie.

1 odpowiedź

+4 głosów
odpowiedź 27 lipca 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)

pomuszcie

I mi też "pomuszcie" bo aż mi się słabo zrobiło... 

Nie wyświetla się nic więcej żaden błąd nic? Jaki masz system, jaką wersję XAMPPa i skąd pobrałeś?

komentarz 27 lipca 2015 przez Akwateros1432falkowy Początkujący (390 p.)
Z chińskiego portalu, no a skąd? No chyba że pobrałem wersję..........Dobra już pużno idę się położyć. Pa pa.
komentarz 27 lipca 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Nie wiem skąd pobrałeś i nie za bardzo zrozumiałem co ma oznaczać ten komentarz ale jak widzę najpierw  "pomuszcie" a teraz jeszcze "puźno" to też mam ochotę się położyć i to nie będę mówił gdzie niech ten kto chce się domyśli...
komentarz 28 lipca 2015 przez gromula Stary wyjadacz (10,070 p.)
@up daj mu lepiej SJP do ręki na dobranoc :D

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 243 wizyt
pytanie zadane 3 stycznia 2016 w SQL, bazy danych przez poziomka900 Nowicjusz (160 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 533 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 669 wizyt

92,579 zapytań

141,429 odpowiedzi

319,657 komentarzy

61,963 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...