• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Technik programista - Kraków technikum nr. 14

Object Storage Arubacloud
–1 głos
1,577 wizyt
pytanie zadane 14 marca 2019 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez inczyk Początkujący (410 p.)
zamknięte 7 maja 2019 przez inczyk

Jestem w ósmej klasie i mam zamiar iść do technikum łączności w Krakowie na nowy kierunek technik programista. Jakie przedmioty są punktowane? Z tego co pamiętam na technika informatyka liczą się j. polski, j. angielski, fizyka i matematyka (o dziwo nie informatyka). Czy na technika programistę jest inaczej?

komentarz zamknięcia: Dostałem odpowiedź

2 odpowiedzi

+5 głosów
odpowiedź 14 marca 2019 przez VirtualMember Pasjonat (15,790 p.)
wybrane 14 marca 2019 przez inczyk
 
Najlepsza
Z takimi pytaniami nie lepiej napisać do ich sekretariatu?
+1 głos
odpowiedź 5 maja 2019 przez Nieprofesjonalny Użytkownik (890 p.)
Cześć, też mam zamiar iść na ten kierunek do tego technikum. Wydaje mi się, że najlepiej będzie napisać do nich na ich stronie na facebooku z takim pytaniem.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 229 wizyt
pytanie zadane 18 kwietnia 2023 w C i C++ przez polandonion Mądrala (7,040 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 415 wizyt

92,584 zapytań

141,433 odpowiedzi

319,668 komentarzy

61,966 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...