• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

nowa zakładka na forum

Object Storage Arubacloud
+11 głosów
321 wizyt
pytanie zadane 7 kwietnia 2015 w Sprawy forum przez enigmatycznyclay Bywalec (2,450 p.)
Może nie powinienem pisać tego tutaj, ale na blogu Pana Mirosława preczytałem, że na maila należy wysyłać tylko sprawy biznesowe, więc piszę to tutaj mam nadzieję, że to zauważy. Otóż chciałem opowiedzieć o proponowanej przeze mnie nowej "zakładce" na forum pt.:"co jest złego w moim kodzie" albo jak sobie Pan życzy. Służyłoby to najprawdopodobniej przede wszystkim początkującym takim jak ja np. Bardzo zależy mi na rozwoju tego forum, ponieważ także widze w nim wielki potencjał, dlatego to piszę. Pozdrawiam.

10 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez robert9620 Stary wyjadacz (11,640 p.)
edycja 7 kwietnia 2015 przez robert9620
Moim zdaniem to super pomysł. Osobiście podzieliłbym to forum na 3 częsci zostawiając jednocześnie w każdej części obecny podział na kategorie (tj. języki programowania). Jedna część odpowiadałaby tylko za kod, druga za wszystko inne (np. problem ze środowiskiem, zagadki natury egzystencjalej czyt. wybrać liceum czy technikum itp.) i trzecia to byłby wydzielony offtop (bardzo irytujące jest to, że wyświetla się na stronie głównej z innymi ważniejszymi tematami).
+3 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez oskarrrrrrr Obywatel (1,020 p.)
Forum póki co naprawdę jest mega, bardzo ładna oprawa graficzna, wszystko jest przemyślane i do tego fajni ludzie :)

Z kategoriami też jest taki problem, że nie może być ich za dużo bo bałagan się zrobi, za mało z kolei też ich nie może być, bo ciężko będzie cokolwiek znaleźć.
+2 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez Feniks Obywatel (1,560 p.)
Myślę że bardzo ciekawą zakładką mogą być polecane książki o IT przez kolegów .
+2 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)

Nie byłby to zły pomysł ale myślę, że podział na języki jest lepszy. Gdybyśmy stworzyli taką jedną kategorie trafią tam wszystkie języki, a tak mamy podział i można sobie np. przeglądać tylko to na czym się zna.

Oczywiście ostateczna decyzja należy do pana Mirosława i na pewno nie będę miał nic przeciwko jeśli taka kategoria by powstała smiley

1
komentarz 7 kwietnia 2015 przez katolik6 Dyskutant (8,140 p.)
Chyba, żeby zrobić podział dwuwymiarowy:1)Język 2)kategoria
komentarz 7 kwietnia 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
No tak, wtedy to co innego - byłoby też dobrze. Obecnie nie mamy podkategorii i nie wiem czy będą aż tak duże zmiany.
+2 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez Wirus Stary wyjadacz (14,000 p.)

Pomysł dobry.. Zrobiłbym to coś ten sposób tak jak na mpc, ale stylem Pana Mirosława

Oddzielne działy. Wszystko klasyfikowałoby się w ten sposób:

  1. Dział np: Co jest złego w moim kodzie
  • ​Kategoria - C++, Java itp.

 

+1 głos
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez DL TD Nałogowiec (36,710 p.)
Popieram pomysł!
+1 głos
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez joker Nałogowiec (31,150 p.)
Bardzo dobry pomysł. Mi osobiście brakuje kategorii typu polecane książki do odpowiednich języków programowania.

Pozdrawiam serdecznie
0 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez CrookedKnee Gaduła (3,150 p.)
Świetny pomysł, ale nie wiem czy zakładka nie zostanie zasypana spamem. Chodzi mi o wcześniej przedstawione błędy, które będą się niepotrzebnie powielać.

Jestem za.
komentarz 7 kwietnia 2015 przez katolik6 Dyskutant (8,140 p.)
A to nie ma być taki bufor spamowy?
komentarz 7 kwietnia 2015 przez CrookedKnee Gaduła (3,150 p.)
W sumie racja, ale boję się, że mimo pytań ludzie nie dostaną odpowiedzi. To musiałoby zaistnieć, aby zobaczyć z jaką siłą będą nadsyłane kolejne pytania. Mimo to chciałbym zobaczyć taką opcję.
0 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez Tomatosoup Pasjonat (18,530 p.)
Kategorie juz sa zrobione a co za duzo to nie zdrowo. Proponuje zeby w jednym, aktualizowanym pytaniu zawrzec wszystkie strony z kursami do poszczegolnych jezykow. Dalej powstaja pytania pokroju "skad sie uczyc php". Mozna zrobic swoista encyklopedie w pytaniu, gdzie beda zawarte linki do wszystkich kursow. Nie bedzie balaganu bo tych pytan jest spora ilosc
0 głosów
odpowiedź 8 kwietnia 2015 przez ReksetoDev Gaduła (4,530 p.)
proponuje wchodzac w zakladke jezyku zrobic podkategorie np  błedy tutoriale tricki itd itp za np tutki które sie strzeli w jezyku mozna by bylo otrzymywac punkty :) jesli ileś osób nada mianu tutorialowi przydatnego :)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 235 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 251 wizyt
pytanie zadane 31 października 2019 w Sprawy forum przez KumberTwo Dyskutant (8,270 p.)
+5 głosów
2 odpowiedzi 168 wizyt

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,664 komentarzy

61,964 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...