• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Szukam do współpracy.

Object Storage Arubacloud
–1 głos
174 wizyt
pytanie zadane 20 września 2018 w Ogłoszenia, zlecenia przez ShiroUmizake Nałogowiec (46,300 p.)
Dzień dobry, jak to mawiają człowiek pracą nie żyje, więc i po pracy koduje. A tak na poważnie, postawiłem sobie cel, że cały system chcę stworzyć tylko za pomocą JS. Bo ile można klepać CSS-a w pracy co nie? O czym jest projekt?

Jest to platforma do organizowania turniejów wraz serwisem artykułowym z integracją z discordem. Skład projektu obecnie wchodzą:

- projekt serwisu

- assety

-projekt_panel_administratora

-projekt_panel_gracza

-projekt_mikrokomponenty

-api

Stack technologiczny:

Framework: Vue z Vuex i Vuetify, React z Redux, express

Języki: SASS, ejs, Node.js

Oczywiście babel i webpack też jest na pokładzie bo masochistą nie jestem.

Czego wymagam od przyszłego wspólnika? Nie oczekuje, że pracowałeś przy dużych projektach. Dla mnie liczy się sama chęć, że uda Ci się dostarczyć funkcjonalność na dany miesiąc. Na ten miesiąc planowany jest:

- Rozpoczęcie pracy nad panelem (główny widok)

-Komponent logowanie

-Obsługa sesji

-Dorobienie przetoki w api.

-Obsługa statystyk w projektcie.

- Wizualizacja danych statystycznych.

Na produkcji nie ma, bo jeszcze sporo rzeczy trzeba dorobić.

Co dostaniesz od mnie?

-Feedback

-Ciekawy wpis do CV.

Zapraszam do kontaktu ;)

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 20 września 2018 przez arces Pasjonat (17,700 p.)

Co dostaniesz od mnie?

-Feedback

-Ciekawy wpis do CV.

Tak zupełnie serio serio – te czasy się skończyły, gdzie ciekawy wpis do CV brzmi zachęcająco. Nikt się raczej nie zainteresuje dopóki nie rzucisz hajsem albo chociaż udziałami w projekcie (jakby w przyszłości zaczął zarabiać), chyba że mam trochę inne podejście. 

komentarz 20 września 2018 przez ShiroUmizake Nałogowiec (46,300 p.)
Robię to z czystego rozwoju ;), kasy raczej z tego nie przewiduje. Jeżeli dostanie dostęp do repo to chyba ma też prawa co nie? :).

 

PS: Za co ten minus.
komentarz 20 września 2018 przez arces Pasjonat (17,700 p.)
Jeżeli z czystego rozwoju, kompletnie bez zamierzenia wypuszczenia produktu "w świat" to po prostu mogłeś to nazwać jakoś inaczej (temat). Robisz projekt OpenSource i już będziesz miał więcej chętnych.

P.S.
Nie mogę zabrać minusa...
komentarz 20 września 2018 przez ShiroUmizake Nałogowiec (46,300 p.)
W świat pójdzie, ale przy obecnym tempie prac to pewnie nie za szybko.:), a nie stoi na produkcji bo API nie jest odpowiednio zabezpieczone.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 185 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 138 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 125 wizyt
pytanie zadane 13 maja 2020 w Ogłoszenia, zlecenia przez Honzu Nowicjusz (200 p.)

92,632 zapytań

141,500 odpowiedzi

319,879 komentarzy

62,013 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...