• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Po aktualizacji sterowników, nie mam dźwięku w głośnikach.

Object Storage Arubacloud
0 głosów
688 wizyt
pytanie zadane 26 lipca 2018 w Sprzęt komputerowy przez blejntoja Nowicjusz (120 p.)

Witam,

Otóż chciałem sobie zaktualizować sterowniki ponieważ pomyślałem, że to może być przyczyna dla której nie odpala mi się jedna gra na moim komputerze.
Użyłem programu SlimDriver, który pokazał, że jest aktualizacja do sterowników karty dźwiękowej. Zainstalowałem je, zresetowałem komputer i teraz jak wchodzę w zakładkę Odtwarzanie w Dźwiękach to nic tam nie ma. Co mam zrobić, bo nie wiem nawet jakie sterowniki instalować.
Dodam że to laptop i gdy podpinam przejściówkę z jacka na usb do moich słuchawek to wtedy dźwięk w nich działa ale gdy odepnę to w głośnikach tego dźwięku brak. Jak klikam na ikonkę dźwięku na pasku zadań to tam gdzie zazwyczaj było napisane Głośniki coś tam coś tam, teraz nie ma nic. Korzystam z Win10.

elo

siema siema o tej porze

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 26 lipca 2018 przez 1234 Dyskutant (9,140 p.)
Może spróbuj odinstalować sterowniki od głośników

Menedżer urządzeń -> kontrolery dźwięku, wideo i gier -> Znajdź swoją kartę dźwiękową -> Kliknij na nią prawym przyciskiem myszy

-> Odinstaluj urządzenie -> Zaznacz "Usuń oprogramowanie sterownika dla tego urządzenia" i kliknij "odinstaluj"

Teraz odłącz i podłącz głośniki powinno je wykryć
komentarz 26 lipca 2018 przez blejntoja Nowicjusz (120 p.)
Ale ja mam laptopa i te głośniki są wbudowane.
A gdy wchodzę do Menedżera urządzeń to tam w ogóle nie ma mojej karty dźwiękowej, w tym problem.
Tak jakby zniknęła
komentarz 26 lipca 2018 przez 1234 Dyskutant (9,140 p.)
Może spróbuj znaleźć te sterowniki ręcznie na stronie producenta i je zainstaluj
komentarz 26 lipca 2018 przez mrxbzk Nowicjusz (160 p.)
Najprościej wpisać nazwę konkretnego modelu laptopa i sprawdzić specyfikacje. Po niej dostaniesz się do sterowników.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 364 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 283 wizyt
–1 głos
2 odpowiedzi 443 wizyt

92,578 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,653 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...