• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Obnizenie jakosci polaczenia WiFi

Object Storage Arubacloud
0 głosów
165 wizyt
pytanie zadane 26 czerwca 2018 w Sieci komputerowe, internet przez Zajicek Nowicjusz (120 p.)
Witam

Problem dotyczy (prawdopodobnie sieci wifi) gdy 2 uzytkownikow (ja i moja partnerka) gramy online (CSGO) ona na komputerze stacjonarnym ja na laptopie.

Nie zawsze ale co raz częściej zaczyna mi tak jakby obnizac polaczenie czyli mam tzw. lagi (niezaleznie od serwera tj. Polski czy wschodni itp) mimo iz obserwuje mój ping który się nie zmienia (stałe 50 czyli dobrze).

Kiedyś było na odwrót że to jej zdawało całkowicie polaczenie i dołączyło od sieci ale to ustalo.

 

Tak więc problem dotyczy z tego co ja wnioskuje obniżania jakości połączenia

2 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 27 czerwca 2018 przez Tpk Nałogowiec (40,100 p.)
Jeżeli tylko we dwoje korzystacie z sieci to może niezłym pomysłem byłoby podzielenie przepustowości sieci pomiędzy klientów? Jeżeli twój router ma QoS (a raczej ma) można ograniczyć łącze per komputer lub też ustawić priorytet dla pakietów wybranych aplikacji.
komentarz 27 czerwca 2018 przez Zajicek Nowicjusz (120 p.)
Jeśli mogę to prosiłbym o pomoc jak to zrobic lecz z sieci korzysta też parę innych osób tylko że z innych odbiorników

 

Router-------odbiornik x3 z czego 1 jest nasz
komentarz 28 czerwca 2018 przez Tpk Nałogowiec (40,100 p.)
To by wymagało dostępu do Router'a bezpośrednio (robi się to dokładnie na stronie router;a), ustawienia wyglądają różnie w zależności od modelu więc niewiele pomogę.
0 głosów
odpowiedź 26 czerwca 2018 przez profesorek96 Szeryf (91,420 p.)
Ja bym po pierwsze zresetował router. Na początek połączył się przez kabel i spróbował grać. Jak wszystko by było ok to bym się połączył przez Wi Fi
komentarz 27 czerwca 2018 przez Zajicek Nowicjusz (120 p.)
Problem w tym że testowałem już router po kablu też próbowałem i dalej nic. Co racja na kablu szło pięknie ale kabel do laptopa trochę nieporeczny
komentarz 27 czerwca 2018 przez Jason_Nr_1 Bywalec (2,980 p.)
A moze dobrze bylo by go

wymienic :).

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 93 wizyt
pytanie zadane 20 marca 2020 w Sieci komputerowe, internet przez gmcode Gaduła (3,120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 122 wizyt
pytanie zadane 6 czerwca 2020 w Sieci komputerowe, internet przez Wiktor Koźlik Użytkownik (950 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 290 wizyt
pytanie zadane 22 listopada 2018 w Sieci komputerowe, internet przez Krzysztof Kukułka Nowicjusz (120 p.)

92,579 zapytań

141,429 odpowiedzi

319,657 komentarzy

61,962 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...