• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Dalsze uczenie się C++

Object Storage Arubacloud
0 głosów
340 wizyt
pytanie zadane 30 kwietnia 2018 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Username Obywatel (1,350 p.)
zamknięte 1 maja 2018 przez Username
Witam,

Proste i teściwe pytanie: Skończyłem kurs Mirosława zelenta z C++ I Object C++ oraz kurs SFML, co mam dalej ze sobą zrobić?
 

Zastanawiałem się czy nie uczyć się C# bo chciałbym zacząć robić gry 3D, poddałem się jak zobaczyłem godota i unreal engine. Co do tego drugiego, to nawet nie mogę się uczyć tego silnika, bo mój PC ma za małe wymagania.

QT - Nie
komentarz zamknięcia: znalazłem porade
1
komentarz 30 kwietnia 2018 przez Hiskiel Pasjonat (22,830 p.)
Kolejne pytanie o drogę życia... Po prostu się rozwijaj.
komentarz 30 kwietnia 2018 przez Username Obywatel (1,350 p.)
No fajnie fajnie, ale niewiem co dalej ze sobą zrobić, co będzie odpowiednie itd.
2
komentarz 30 kwietnia 2018 przez Piotr Jasiński Bywalec (2,120 p.)
Na to co będzie odpowiednie musisz zapytać samego siebie... Pamiętaj my ciebie nie znamy tylko ty i wyłącznie ty znasz siebie dość dobrze aby wiedzieć co będzie dla ciebie dobre...
komentarz 30 kwietnia 2018 przez Username Obywatel (1,350 p.)
Ja właśnie nie wiem co dla mnie będzie odpowiednie
komentarz 30 kwietnia 2018 przez Piotr Jasiński Bywalec (2,120 p.)
Spójrz w siebie...
komentarz 30 kwietnia 2018 przez Username Obywatel (1,350 p.)
Łatwo Ci tak mówić... Popatrz w siebie... Napisałem że zastanawiałem się nad C# do Unity i gier 3D bo pomyślałem że skoro UE4 nie poszło no to unity chciałbym spróbować, a tak to nie mam pomysłów co dalej. Nie którzy nie są aż tak dobrzy że mówią od razu co chcą robić, chcą uzyskać propozycji od innych, aby na końcu wybrać sensowną i odpowiednią decyzję, zawszę licząc na to że ludzie napiszą mi wady i plusy bibliotek np. do 2D. Tak było np. z SFML i Allegro. Sfml wydał mi się bardziej odpowiedni i dlatego wybrałem właśnie go. Dlatego i tutaj pisze co dalej, chcę porównać opcje i wybrać najsesowniejszą dla mnie opcje ;)
komentarz 30 kwietnia 2018 przez Username Obywatel (1,350 p.)
Co do C#, zastanawiam się bo nie wiem czy drugi język będzie odpowiedni na takim etapie uczenia się programowania :D
komentarz 1 maja 2018 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Ale skoro wiesz, ze chcesz wiesz, ze chcesz aie wziasc za pisanie gier 3D, to juz podjales wybor. Skoro ue4 Ci nie spasowalo, no to wez sie za unity, jezeli to Ci nie spasuje, to pomysl o czyms innym i tyle.
komentarz 3 maja 2018 przez Piotr Jasiński Bywalec (2,120 p.)

@Username, <Łatwo Ci tak mówić... Popatrz w siebie...

 Dwa dni po temacie ale odpowiem... Wiem że teraz miałeś takie podburzenie w stylu "Się znalazł specjalista co tylko mówi weź i zrób" No niestety nie miałem jak inaczej ci tego przekazać jak w takich słowach ja wiem że to trudne wiele osób mówi "Mi się nie uda to niemożliwe" ale sęk w tym że żeby to zrobić musi wyzbyć się słowa niemożliwe nic takie nie jest wszystko jest wykonalne trzeba tylko mieć nieco samozaparcia.

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 30 kwietnia 2018 przez Piotr Jasiński Bywalec (2,120 p.)
Sam miałem ten problem jeśli chcesz zacząć to póki masz świeże informacje wymyśl sobie jakiś projekt i zacznij pisać nie musi to być gra niech to będzie odtwarzacz do muzyki nawet ale jest to zawsze coś ucz się czytaj poznawaj nowe biblioteki nie zamykaj się na wiedzę... (Tyle z moich doświadczeń jeszcze świeżych życzę cię powodzenia)
komentarz 30 kwietnia 2018 przez Username Obywatel (1,350 p.)
co do projektów to robię wiele, bibliotek - spoko tylko jakich?
komentarz 30 kwietnia 2018 przez Piotr Jasiński Bywalec (2,120 p.)
Robisz projekty a kończysz je? :D
komentarz 30 kwietnia 2018 przez Username Obywatel (1,350 p.)
No... z tym trudniej :/
4
komentarz 30 kwietnia 2018 przez Piotr Jasiński Bywalec (2,120 p.)
To zacznij je kończyć :D

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 3,144 wizyt
pytanie zadane 17 czerwca 2017 w C i C++ przez xEwald Początkujący (420 p.)
+2 głosów
11 odpowiedzi 1,633 wizyt
pytanie zadane 21 sierpnia 2017 w C i C++ przez VeNeSky Początkujący (350 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 2,324 wizyt

92,620 zapytań

141,474 odpowiedzi

319,815 komentarzy

62,004 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...