• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

[FORUM] czy tylko ja mam problem z prezentowaniem kodu ?

Object Storage Arubacloud
+3 głosów
643 wizyt
pytanie zadane 7 kwietnia 2018 w Sprawy forum przez plucins Stary wyjadacz (11,110 p.)

Wydaje się, że nie jest to poprawnie prezentowany kod.
Czy tylko ja mam taki problem, czy należy poprawić skrypt ?

1
komentarz 7 kwietnia 2018 przez niezalogowany
f5 :v
komentarz 7 kwietnia 2018 przez plucins Stary wyjadacz (11,110 p.)
nie pomaga :(
komentarz 7 kwietnia 2018 przez niezalogowany
Wygląda na to, że rzeczywiście jest tam problem
komentarz 7 kwietnia 2018 przez plucins Stary wyjadacz (11,110 p.)
zastanawia mnie to, że nie dla wszystkich wątków ten problem występuje
komentarz 7 kwietnia 2018 przez KubenQPL Maniak (62,820 p.)
Też czasem podobnie mam, ale nie jestem pewien czy nie tylko na telefonke

4 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 18 maja 2018 przez plucins Stary wyjadacz (11,110 p.)

Wydaje się, że problem nadal występuje.

Nawet jak wybrałem Java przy wklejaniu kodu, wydaje się jakby wartość była gubiona przed zapisem:

 

link do wątku -> https://forum.pasja-informatyki.pl/351191/sortowanie-w-javie

komentarz 18 maja 2018 przez efiku Szeryf (75,160 p.)

Podczas tworzenia takich zgłoszeń pasowałoby poinformować jakiej przeglądarki się używa oraz jaki system, choć przeglądarka najbardziej tutaj będzie pomocna.

Również należy wcisnąć f12 aby odpalić konsole i sprawdzić czy są jakieś błędy, jeśli są to wkleić je tu.

Tu raczej będzie problem skryptu koloryzującego kod.

 

<?php
phpinfo();

 

+1 głos
odpowiedź 7 kwietnia 2018 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Problem był taki, że nie zapisało się żadne kolorowanie składni dla tego bloczku kodu (co jest teoretycznie niemożliwe bo zawsze jakieś się ustawia), nie mam pojęcia dlaczego. Po edycji i wybraniu ponownie Java zaczęło już działać. Wcześniej coś takiego raczej się nie zdarzało (nie przypominam sobie), więc jedyne co możemy robić to na razie dalej obserwować czy się powtórzy i w jakich okolicznościach.
komentarz 7 kwietnia 2018 przez plucins Stary wyjadacz (11,110 p.)

w tym samym wątku

komentarz 7 kwietnia 2018 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Bardzo dziwne... Ponownie problem był ten sam. Gdy dodałem testowy komentarz nie wybierając języka bloczka kodu (domyślnie i tak była Java po kategorii pytania) wszystko i tak dobrze się zapisało, bloczek od razu się wyświetlał. W innych pytaniach też nie ma tego problemu, np.: https://forum.pasja-informatyki.pl/341194/java-ssh-w-intervale
1
komentarz 7 kwietnia 2018 przez niezalogowany

@Arkadiusz Waluk, Inny wątek, odświeżanie nie pomaga.

Problem nie występuje kiedy otwierasz komentarz bezpośrednio przez link, ale kiedy już musisz rozwinąć komentarze to blok się psuje.

komentarz 7 kwietnia 2018 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Właśnie w zgłaszanym przypadku występował od razu, gdy tylko weszło się na pytanie. Później we wspomnianym temacie był tylko jeden komentarz do odpowiedzi, więc tam nie było co rozwijać.
komentarz 8 kwietnia 2018 przez mbabane Szeryf (79,280 p.)
Może, jak się to komuś przytrafi to zobaczcie czy w konsoli nie ma jakiś error'ów.
0 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2018 przez Alex.Ironside Stary wyjadacz (14,900 p.)
U mnie na Firefox Nightly na Fedorze jest tak od jakiegos czasu. Myslalem ze to przez system albo przegladarke. U mnie prawie zawsze pomaga odswierzenie
0 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2018 przez marcin99b Szeryf (82,180 p.)
u mnie niezależnie od przeglądarki czasami się pojawia

zazwyczaj wystarcza odświeżyć stronę raz lub dwa
początkowo myślałem że wina ciemnego tła, no ale dlaczego czasami działa a czasami nie

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 288 wizyt
+3 głosów
6 odpowiedzi 652 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 173 wizyt
pytanie zadane 24 marca 2020 w Sprawy forum przez wall7489 Obywatel (1,250 p.)

92,583 zapytań

141,434 odpowiedzi

319,669 komentarzy

61,966 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...