• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Gra tu ktoś w CS GO?

Object Storage Arubacloud
–7 głosów
648 wizyt
pytanie zadane 13 czerwca 2015 w Offtop przez niezalogowany

Jak tak to chętnie się wymieniam skinami

Steam: http://steamcommunity.com/id/gegtor/

 

 

6 odpowiedzi

+6 głosów
odpowiedź 13 czerwca 2015 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
Zastanawiam się czy ten temat powinien być na tym forum.

Niby jest zakładka "Offtop", ale tu chodzi raczej o przemyślenia/coś związanego z informatyką, na przykład matma.

Ten temat byłby fajny jakbyś podał Nick, napisał żebyśmy Cię zapraszali, może coś pogramy...

A tak?

Ja tu widzę handel, serio.

Jest tysiące innych forum od handlowania skinami.
komentarz 13 czerwca 2015 przez Kuba Stary wyjadacz (12,460 p.)
Wchodzę na to forum tylko by pomagać innym, bo sam pomocy nie potrzebuję, a nawet jeśli to na tym forum jej nie dostanę. I do tego powstają jeszcze tematy jak ten... niedobrze się robi.
komentarz 13 czerwca 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Coś czuję, że Pan Mirek powinien dać dodatkowe opcje dla moderatorów np mute/ban na jakiś czas. Niektórzy zakładają tak beznadziejne tematy, które tylko robią spam. Ja odnoszę się tu akurat do innych "pytań". Ludzie pytają o takie rzeczy, że odpowiedź można znaleźć w pierwszym odnośniku z wyszukiwarki. Więc trzebaby, żeby każdy jakiś regulamin zaakceptował :)
+1 głos
odpowiedź 13 czerwca 2015 przez Pan Kulomb Pasjonat (18,630 p.)
Grałem kilka dni, ale zrezygnowałem po 0.5 GB aktualizacji.
+1 głos
odpowiedź 13 czerwca 2015 przez Mizukage Pasjonat (21,750 p.)
Grywam w CS GO kiedys grywalem w CS Source a wczesniej w 1.6 ale to wszysto na poziomie lekkiej rekreacji ;p
Zdecydowanie polecam Mount and Blade Warband w trybie online  bitwa lub obleżenie zamku.
0 głosów
odpowiedź 13 czerwca 2015 przez Dronojad Obywatel (1,980 p.)
Pogrywam od czasu do czasu ale niestety nie mam żadnych skinów. Gram dla rozrywki ;) P.s. Na steamie jest teraz wyprzedaż letnia , niektóre gry -90% ceny, może ktoś skorzysta.
komentarz 13 czerwca 2015 przez niezalogowany
A to to wiem ;) dzięki
komentarz 13 czerwca 2015 przez CzlowiekSkrypt Nałogowiec (26,340 p.)
Poluję na ''Life is strange'' bez skutku :)
0 głosów
odpowiedź 13 czerwca 2015 przez toaspzoo Dyskutant (8,300 p.)
Gra. Nie pytaj jaka ranga, ile skinów i jakie itp. bo gram dla przyjemności a nie konkurencji :)
0 głosów
odpowiedź 13 czerwca 2015 przez olsześ Gaduła (3,080 p.)
Gram, ale ja również jak koledzy wyżej gram dla przyjemności i od czasu do czasu :)

Podobne pytania

–20 głosów
1 odpowiedź 1,497 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 284 wizyt
pytanie zadane 19 marca 2023 w Offtop przez Ventus Użytkownik (740 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 274 wizyt

92,626 zapytań

141,486 odpowiedzi

319,844 komentarzy

62,009 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...