• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Pomoc QT Creator.

Object Storage Arubacloud
0 głosów
302 wizyt
pytanie zadane 7 czerwca 2015 w C i C++ przez Ins0mniaC Obywatel (1,400 p.)
zamknięte 7 czerwca 2015 przez Ins0mniaC
Witam. Potrzebuję szybkiej porady. Chcę zrobić obiekt na który ustawię jakis obraz, a po kliknięciu ustawię kolejny. Znalazłem cos takiego jak Label i SetPixmap, ale on nie ma chyba slotu onclick, więc nie wiem jak zrobić, żeby po kliknięciu pokazywał coś nowego. Porady?
komentarz zamknięcia: Rozwiązane.

4 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 7 czerwca 2015 przez niezalogowany
wybrane 7 czerwca 2015 przez Ins0mniaC
 
Najlepsza

Napisz własny ;) I tutaj drugi link.

+1 głos
odpowiedź 7 czerwca 2015 przez Linker Bywalec (2,690 p.)
Robisz sygnał clicked() a slot piszesz własny w którym zmieniasz obraz. Jak masz pytania to pisz ;) Pozdrawiam.
0 głosów
odpowiedź 7 czerwca 2015 przez Ins0mniaC Obywatel (1,400 p.)
W sumie już sobie poradziłem, ustawiłem na pushButton obraz. I tak dzięki panowie :)
0 głosów
odpowiedź 7 czerwca 2015 przez Ins0mniaC Obywatel (1,400 p.)
Teraz prosiłbym o pomoc w innym problemie. Jak ustawię przy onclick obraz to chcę "dezaktywować przycisk. Jak to zrobić?
komentarz 7 czerwca 2015 przez niezalogowany
Button na pewno ma jakąś właściwość "enabled", albo "isEnabled" - coś w ten deseń. Ustaw ją na false.
komentarz 7 czerwca 2015 przez Ins0mniaC Obywatel (1,400 p.)
To jeszcze ostatnia rzecz- pokazanie messageboxa, jak to zrobic?:D
komentarz 7 czerwca 2015 przez Ins0mniaC Obywatel (1,400 p.)
Dobra, zrobione.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 351 wizyt
pytanie zadane 5 czerwca 2019 w C i C++ przez fennec Nowicjusz (160 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 172 wizyt
pytanie zadane 20 września 2021 w C i C++ przez tonn204 Mądrala (7,440 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 93 wizyt

92,626 zapytań

141,486 odpowiedzi

319,844 komentarzy

62,009 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...