• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak poszła matura z matematyki rozszerzonej?

Object Storage Arubacloud
+1 głos
2,125 wizyt
pytanie zadane 30 czerwca 2017 w Offtop przez xdmik23 Gaduła (3,000 p.)
Witam! Dziś otrzymałem wyniki maturalne i z matematyki uzyskałem 82% a z angielskiego roz  84% i podstawowego 98% , co daje 910pkt rekrutacyjnych.Może i jest to sporo punktów,jednak mam wątpliwości czy wystarczy to na Air na AGH.W tym roku uczelnia ta jest bardziej przyjazna dla laureatów diamentowego indeksu,co może nieco zwiększyć progi.A poza tym matura  z matmy i fizyki była w tym roku stosunkowo prosta. Sredni wynik z matematyki jest o kilkanaście procent wyższy od ubiegłorocznego.Możliwe,że jest to spowodowane tym,że zadania były bardzo schematyczne poza jednym lub co najwyżej dwoma.Nie wiem czy  z takim wskaźnikiem rekrutacyjnym mam się obawiać czy raczej nie.Dzięki za pomoc

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 30 czerwca 2017 przez jsnpc Nowicjusz (160 p.)
U mnie matematyka tak samo, ale za to z informatyki - 26%. O pwr mogę zapomnieć.
komentarz 30 czerwca 2017 przez xdmik23 Gaduła (3,000 p.)
wg Ciebie progi wzrosną czy nie?Ogólnie matura z matematyki rozszerzona była prosta,ale cięzko mi określić czy była trudniejsza do napisania na wyższe wyniki rzędu 80-100 procent. Co Ty o tym sądzisz?
komentarz 30 czerwca 2017 przez QizmoPL Stary wyjadacz (11,440 p.)
napewno w tym roku progi beda nizsze
komentarz 30 czerwca 2017 przez jsnpc Nowicjusz (160 p.)
edycja 30 czerwca 2017 przez jsnpc
Nie mam pojęcia czy wzrosną, nie mam w tym obeznania, ale patrząc na te z 2016 to braknie mi 2 pkt na informatykę w jęz. angielskim. Skoro matma była łatwiejsza to pewnie progi też się zwiększą.
komentarz 30 czerwca 2017 przez xdmik23 Gaduła (3,000 p.)
uważasz,że matura była trudniejsza?
komentarz 30 czerwca 2017 przez jsnpc Nowicjusz (160 p.)
No patrzę właśnie na arkusze z matematyki i pod względem trudności są całkiem podobne. Co do reszty trudno powiedzieć bo angielski zawsze był prosty a infa - przeciwnie. Ale to mój punkt widzenia i nie wiadomo jak ludziom poszło. Nie wiem skąd przypuszczenie, że progi będą niższe.

Teraz tylko muszę sobie coś znaleźć dopóki nie pozamykają rekrutacji xd
komentarz 30 czerwca 2017 przez QizmoPL Stary wyjadacz (11,440 p.)
matematyka w stosunku do poprzedniego roku, byla bardzo prosta
+1 głos
odpowiedź 30 czerwca 2017 przez zgrybus Pasjonat (24,860 p.)
po co chcesz iść na AiR? :O
komentarz 30 czerwca 2017 przez zgrybus Pasjonat (24,860 p.)
Nie nie, spokojnie. Nie jest słaby. Jest po prostu strasznie trudny.
PS. Zaawansowany kierunek =/= praca.
komentarz 30 czerwca 2017 przez xdmik23 Gaduła (3,000 p.)
a co sądzisz o mechatronice na AGH? I czy na mechatronice progi mogą wzrosnąc tak bardzo,że sie nie dostane?Rok temu było niecałe 800
komentarz 30 czerwca 2017 przez zgrybus Pasjonat (24,860 p.)
Nie sugeruj się moimi komentarzami. Jeśli zawsze chciałeś iść na AiR to idź. Po prostu chciałem się dowiedzieć czemu AiR :)
komentarz 30 czerwca 2017 przez xdmik23 Gaduła (3,000 p.)
no tak,ale ja nie wiem czy się dostanę,bo co z tego,że mam ponad 100pkt wiecej niż rok temu,jak teraz może braknąć
komentarz 30 czerwca 2017 przez zgrybus Pasjonat (24,860 p.)
To idź na prosty kierunek związany z informatyką / elektroniką. Ucz się sam w domku i spróbuj znaleźć pracę na 2 / 3 roku studiów :P

Podobne pytania

+1 głos
5 odpowiedzi 2,315 wizyt
+1 głos
2 odpowiedzi 1,016 wizyt
pytanie zadane 10 maja 2017 w Offtop przez Codeboy Stary wyjadacz (12,120 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 366 wizyt

92,605 zapytań

141,451 odpowiedzi

319,744 komentarzy

61,985 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...