• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wolny internet po zresetowaniu ustawien karty sieciowej

Object Storage Arubacloud
0 głosów
474 wizyt
pytanie zadane 1 maja 2017 w Sieci komputerowe, internet przez Gurred Nowicjusz (240 p.)
Witam , dzisiaj koło 16.00 zresetowalem ustawienia karty sieciowej po 5 minutach wyłączył sie komputer i włączył z powrotem nowa sieć się skonfigurowala problem w tym ze internet chodzi strasznie wolno nie mogę praktycznie korzystać z internetu. Wylaczalem router , zapore i nic.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 1 maja 2017 przez Adrian1999 Nałogowiec (34,570 p.)
internet masz po kablu czy wifi?
komentarz 1 maja 2017 przez Gurred Nowicjusz (240 p.)
Po kablu
komentarz 1 maja 2017 przez Adrian1999 Nałogowiec (34,570 p.)
Daleko masz stację roboczą od routera?
komentarz 1 maja 2017 przez Gurred Nowicjusz (240 p.)
Nie router jest przy komputerze.
komentarz 1 maja 2017 przez Adrian1999 Nałogowiec (34,570 p.)
W czym masz internet, miałem podobny przypadek przy internecie. Możliwością jest to że np jeśli masz telewizję z internetem to Ci telewizja kradnie internetu że tak powiem, oraz jest możliwość że coś się zablokowało u dostawcy internetu i masz mniejszą wartość niż powinieneś. Powinieneś zadzwonić do nich na infolinię, i zobaczyć czy to nie jest błąd u nich
komentarz 1 maja 2017 przez Gurred Nowicjusz (240 p.)
Mam internet z Orange LTE ale bez telewizji tylko sam internet mam , ogolnie net chodził świetnie ale po tym restarcie nie idzie korzystać z internetu.
komentarz 1 maja 2017 przez Adrian1999 Nałogowiec (34,570 p.)
Zadzwoń do Orange, również kiedyś miałem problemy różnego rodzaju że miałem mniejszą ilość internetu niż oferowali, po czym okazywało się że była jakaś blokada.
komentarz 2 maja 2017 przez niezalogowany
Ale LTE to internet mobilny...więc zależny np. od pogody.
komentarz 2 maja 2017 przez Adrian1999 Nałogowiec (34,570 p.)
Jeżeli internet po kablu ma to też można zrozumieć że to ADSL albo VDSL więc wiesz

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 199 wizyt
pytanie zadane 17 maja 2017 w Sieci komputerowe, internet przez czarny88dnb Nowicjusz (130 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 416 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 227 wizyt
pytanie zadane 28 kwietnia 2017 w Sieci komputerowe, internet przez Kowis Nowicjusz (120 p.)

92,622 zapytań

141,477 odpowiedzi

319,817 komentarzy

62,005 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...