• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

UWR - czy się dostanę?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,221 wizyt
pytanie zadane 23 marca 2017 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez theochse Obywatel (1,310 p.)
Cześć! Wybieram się w najbliższym roku na informatykę na Uniwersytet Wrocławski. Czy jest szansa, że się dostanę zakładając, że moje wyniki z matury będą wyglądać tak: matematyka rozszerzona 60%, informatyka 60%, angielski rozszerzony 70%? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)
komentarz 23 marca 2017 przez NowyUrzydgownig Mądrala (5,090 p.)
Raczej się dostaniesz.
komentarz 23 marca 2017 przez theochse Obywatel (1,310 p.)
Dziękuję za odpowiedź. Taka krótka mnie satysfakcjonuje i motywuje, bo i tak podałem wyniki jakie uzyskam w najgorszym wypadku. Powiedz mi jeszcze tylko jedno, czy ty poszedłeś na Uwr? :)
komentarz 23 marca 2017 przez NowyUrzydgownig Mądrala (5,090 p.)
Nie, ale miałem podobne wyniki, a się dostałem. (Infy nie pisałem)
komentarz 23 marca 2017 przez theochse Obywatel (1,310 p.)
Wiesz może jak liczone są punkty? Jeśli dobrze rozumiem czytając tabelkę z tej strony: http://www.rekrutacja.uni.wroc.pl/kierunek.html?id=7920#zasady to jest to taka suma -> matematyka*2+informatyka*1+(matematyka/infa)*0,5+angielski*0,4. Dobrze rozumuje?

1 odpowiedź

–1 głos
odpowiedź 23 marca 2017 przez niezalogowany

Z takim podejściem życzę powodzenia. Minuta szukania:

http://www.rekrutacja.uni.wroc.pl/

Po kilkukrotnym użyciu lewego przycisku myszy można dostać się np. na tę podstronę: http://www.rekrutacja.uni.wroc.pl/kierunek.html?id=7920#zasady

...gdzie znajduje się m. in. taka informacja:

Na studia będą kwalifikowani kandydaci, którzy uzyskali co najmniej 115 punktów rekrutacyjnych oraz co najmniej 30 procent punktów z egzaminu maturalnego z matematyki na poziomie rozszerzonym lub co najmniej 70 procent punktów z egzaminu maturalnego z matematyki na poziomie podstawowym.

komentarz 23 marca 2017 przez NowyUrzydgownig Mądrala (5,090 p.)
To, że ktoś spełnia wymogi nie znaczy, że się dostanie. To znaczy tylko tyle, że zostaje zakwalifikowany do procesu rekrutacji. Jeżeli składa 500 osób, a jest wolnych 200 miejsc, no to 300 odpadnie, mimo że się zakwalifikowało do procesu rekrutacji.
komentarz 23 marca 2017 przez theochse Obywatel (1,310 p.)
Zanim napisałem post to oczywiście pogrzebałem trochę samemu ;) Mi nie chodzi o to, żeby się zakwalifikować, a o to, żeby się dostać. Zresztą kolega u góry wszystko jasno wyjaśnił :D
komentarz 23 marca 2017 przez Adam Olesiak Gaduła (3,290 p.)
Hmm dziwne że wymagają matury z infy, u mnie na informatyce na pw nikt w grupie tego nie zdawał, wszyscy po fizyce
komentarz 23 marca 2017 przez theochse Obywatel (1,310 p.)
Nie przepadam za fizyką, więc akurat taka kolej rzeczy mi odpowiada :)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 1,278 wizyt
pytanie zadane 11 maja 2017 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Kania02 Nowicjusz (160 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 292 wizyt
+2 głosów
2 odpowiedzi 225 wizyt
pytanie zadane 23 grudnia 2015 w Sprawy forum przez jeremus Maniak (59,720 p.)

92,624 zapytań

141,482 odpowiedzi

319,822 komentarzy

62,005 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...