• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

PHP, HMTL, CSS w "zwykłej" pracy

Object Storage Arubacloud
0 głosów
291 wizyt
pytanie zadane 7 grudnia 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez ever66 Nowicjusz (160 p.)
Witajcie! Od jakiegoś (krótkiego) czasu uczę się PHP, poszerzam swoją wiedzę o MySQL, HTML, CSS. Potrafię już tworzyć bazy danych, zarządzać nimi, używać ich na pisanych samodzielnie stronach, kończę też kurs C++. Nauka sprawia mi dużo frajdy, ale zdaję sobie sprawę, że kariera programisty raczej nie jest mi pisana (wiek, predyspozycje itd). Czy słyszeliście kiedykolwiek o stanowiskach, gdzie takie umiejętności są poszukiwane (albo chociaż bardzo mile widziane), ale niekoniecznie wiążą się z byciem programistą/informatykiem?

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 11 grudnia 2016 przez ReksetoDev Gaduła (4,530 p.)
Wiele osob po 40 potrafi zlapac bakcyla i przekwalifikowac sie
0 głosów
odpowiedź 11 grudnia 2016 przez ever66 Nowicjusz (160 p.)
Dziękuję za dotychczasowe odpowiedzi. Mam na szczęście nieco mniej niż 40 lat, bo 29, ale to i tak dość poważny wiek na przekwalifikowanie się... Moje wątpliwości radykalnie się zwiększyły po przeczytaniu kilku artykułów odnośnie rozmów kwalifikacyjnych na stanowiska programistyczne. Wiem, że na naukę programowania potrzeba więcej niż 2 miesiące, że to długi i wymagający proces, ale czasem czuję się głupi jak muszę po pięć razy przeczytać jedną stronę w podręczniku, by skumać o co chodzi.
komentarz 11 grudnia 2016 przez NaviFox Dyskutant (8,950 p.)
Lepiej 5 razy coś przeczytać i zrozumieć niż przeczytać raz i myśleć że rozumiesz. 29 lat? Proszę Cię. Nie jesteś jeszcze nawet w kwiecie wieku. Problem w tym, że sam stworzyłeś sobie blokadę w głowie i systematycznie cementujesz ją wyszukując na siłę wymówki. Twój tok myślenia sprecyzowany jest na szukanie negatywnych emocji, tak Ci wygodnie. Przyznaj po prostu że jesteś leniwy, masz 29 lat więc chyba czas najwyższy żeby zacząć nazywać rzeczy po imieniu. Nie masz kompletnie nic do stracenia, weź się w garść i poświęć się pracy, kreowaniu własnej rzeczywistości albo weź się powieś bo przecież i tak kiedyś zamkną Ci się oczka jak wszystkim.
–1 głos
odpowiedź 7 grudnia 2016 przez Predo Bywalec (2,260 p.)
Administrator strony internetowej. W mniejszych firmach jak jesteś administratorem systemu to często też chcą żebyś znał się w jakimś stopniu na stronach www aby coś aktualizować.

A dlaczego twierdzisz, że wiek jest przeszkodą? Wiek to tylko liczba :)

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 134 wizyt
pytanie zadane 7 września 2020 w Ogłoszenia, zlecenia przez geekseller Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 560 wizyt
pytanie zadane 23 listopada 2016 w JavaScript przez Widemo Użytkownik (920 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 436 wizyt

92,626 zapytań

141,486 odpowiedzi

319,844 komentarzy

62,009 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...