• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

[Projekt] Devcorner.pl - Nowy blog Webmasterski

Object Storage Arubacloud
+5 głosów
621 wizyt
pytanie zadane 14 maja 2015 w Nasze projekty przez Geek Pasjonat (19,660 p.)

Witam wszystkich serdecznie. Kilka dni temu stworzyłem bloga na którym będę opisywał technologię webowe. Posty nie będą wiążącymi się ze sobą lekcjami a bardziej poradnikami jak wykonać konkretną rzecz np. walidacja formularza (która już jest na blogu! smiley). 

Pierwszy post na blogu opisuje bardzo prostą walidację formularza przy użyciu biblioteki jQuery. Nie wklejam tylko kodu, który piszę ale również tłumaczę o co w nim chodzi.

Wpisy będę publikował co kilka dni więc zapraszam do zaglądania wszystkich pasjonatów technologii webowych i nie tylko! :)

PS: Uwagi bardzo mile widziane :)

Link do bloga: http://devcorner.pl

Link do poradnika walidacji: http://devcorner.pl/walidacja-formularza-jquery

6 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 14 maja 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Ogólnie zapowiada się ciekawie, wygląda też w porządku. Ta nawiagacja pod strzałką tak średnio mi się widzi, ale jak rozumiem to po to, aby na stronie było więcej miejsca więc może być. Mi się podoba i jeśli tylko coś ciekawego będzie się co jakiś czas pojawiało to chętnie pozaglądam ;)

Jedyne co to ta czcionka, która ma problem z polskimi znakami - wygląda to jak dla mnie bardzo nieładnie :P
komentarz 14 maja 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
No u mnie teraz jest już wszystko dobrze na wszystkich przeglądarkach i systemach jakimi dysponuje! ;)
komentarz 14 maja 2015 przez Geek Pasjonat (19,660 p.)
Czyli problem rozwiązany :) Dzięki, że dałeś mi znać bo sam bym tego nie zauważył.
komentarz 14 maja 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Nie ma sprawy! ;) Ciekwe czy to tylko u mnie występowało czy u innych też, ale tego chyba już się nie dowiemy no i może dobrze bo inni nie będą mieli przynajmniej problemów.
komentarz 14 maja 2015 przez Geek Pasjonat (19,660 p.)
Sprawdziłem na laptopie i też był ten problem więc nie tylko u Ciebie :)
komentarz 14 maja 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Aha no to dobrze, że już jest rozwiązany. Teraz tylko czekam na kolejne artykuły, poradniki czy jak to nazwać ;)

Powodzenia!
+1 głos
odpowiedź 14 maja 2015 przez Adrian1999 Nałogowiec (34,570 p.)
Osobiście mi się bardzo podoba, ale te kolory gdzie jest położony kod, nie wiem jak was ale mnie to gryzie w oczy. dalej nic do zarzucenia ! Powodzenia w dalszej karierze, a pro po myślałeś o tworzeniu poradników na yt?
komentarz 14 maja 2015 przez Geek Pasjonat (19,660 p.)
Dzięki za opinię :) Chodzi ogólnie o wszystkie kolory? Czy po prostu ciemne tło Ci nie przypadło do gustu? Myślałem nad nagrywaniem też takich poradników, ale na wszystko przyjdzie czas :)
komentarz 14 maja 2015 przez Adrian1999 Nałogowiec (34,570 p.)
dałbyś ciemniejsze według mnie to i ten purpur czy co to jest by się wpasował, mi osobiścię coś się z oczami dzieje i czasami jak jest za jasne tło to potrafię niezauważyć róznych znaków, a jeżeli o opinie prosisz to raczej trzeba uwzględnić też takie wybryki natury jak ja :D
+1 głos
odpowiedź 14 maja 2015 przez Robert Saternus Stary wyjadacz (12,180 p.)
Brawo. Tematyk bloga jak najbardziej dla mnie, więc będę częstym gościem. Może napiszesz w najbliższym czasie coś o efektcie parallax?
komentarz 14 maja 2015 przez Geek Pasjonat (19,660 p.)
Dziękuję za opinię. Pewnie, napiszę w najbliższym czasie o tym efekcie, dzięki za pomysł :)
+1 głos
odpowiedź 14 maja 2015 przez CzlowiekSkrypt Nałogowiec (26,340 p.)
Leci do zakładek, będę zaglądać od czasu do czasu :)
komentarz 14 maja 2015 przez Geek Pasjonat (19,660 p.)
Dzięki i zapraszam :)
+1 głos
odpowiedź 14 maja 2015 przez marcin_w Gaduła (3,190 p.)

Ładny blog, jeśli miałbym się do czegoś przyczepić to może do rozwijającego się menu. Mi się wydaję że byłoby lepiej gdyby Strona główna, Kontakt itd były ustawione poziomo pod napisem Blog Webmasterski. ;)

komentarz 14 maja 2015 przez Geek Pasjonat (19,660 p.)
Dzięki za opnię :) Nie wykluczam, że w przyszłości to zmienię, ale obecna opcja wydaje mi się bardziej przejrzysta :)
+1 głos
odpowiedź 15 maja 2015 przez KatarzynaGie9 Bywalec (2,500 p.)
ładnie przejrzyście :)
komentarz 15 maja 2015 przez Geek Pasjonat (19,660 p.)
Dzięki, o to mi chodziło :)

Podobne pytania

+20 głosów
12 odpowiedzi 1,164 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 245 wizyt
pytanie zadane 9 lipca 2015 w Nasze projekty przez thedaw Obywatel (1,810 p.)
+8 głosów
2 odpowiedzi 1,597 wizyt

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,657 komentarzy

61,963 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...