• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

PWr, WIZ i WPPT INFORMATYKA. Wasze opinnie:

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,911 wizyt
pytanie zadane 12 maja 2015 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Versovsky Początkujący (280 p.)
Witam.

Jako tegoroczny maturzysta, jestem zainteresowany studiowaniem we Wrocławiu Informatyki na WIZ lub WPPT,

jak waszym zdaniem jest tam informatyka prowadzona?

Słyszeliscie cos wiecie? A moze chcecie polecić inna szkołe ? jak tak to jaką?

Proszę o pomoc.

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 12 maja 2015 przez Dissio Mądrala (5,830 p.)
Tez jestem maturzysta, mozliwe ze pojde na czysta informatyke na politechnice, ale tak naprawde wiem z gory ze to nie ma ŻADNEGO znaczenia i  tak bede robil swoje- czyli rozwoj na wlasna reke. Tobie tez radze sie nie przejmowac.

ps smiesza mnie osoby ktore tak stresuja sie i podniecaja matura. Najczesciej nic to nie daje to jest po prostu fikcja. Studiowanie to albo nauka niepraktycznych rzeczy albo przedluzanie sobie dziecinstwa.
komentarz 13 maja 2015 przez Versovsky Początkujący (280 p.)
To ja wiem, bardziej mnie ciekawiła atmosfera na studiach. ;)

Gdzie sie wybierasz na polibude?
komentarz 13 maja 2015 przez Dissio Mądrala (5,830 p.)
Prawdopodbnie na Ślasku :)
+1 głos
odpowiedź 13 maja 2015 przez MaGie Użytkownik (800 p.)
A może PWr? Polibuda to polibuda.

Pozdro!

:)
komentarz 13 maja 2015 przez gromula Stary wyjadacz (10,070 p.)
Szczerze?

Studiuję informatykę po dwóch latach przedłużania sobie młodości, przebywania w jednym z lepszych okresów i zapoznania wspaniałych ludzi stwierdziłem... czas zacząć normalne życie. Niedługo skończę 24 lata i będę bronił "dopiero" inż. (Technikum + rok przerwy przed studiami ze względu na pracę.)

Przeniosłem się na zaoczne i pracuję jako programista przy dużych projektach jak na start jestem z tego zadowolony.

Trochę studiowania nie zaszkodzi, trzeba też miło przeżyć to życie :)
komentarz 13 maja 2015 przez MaGie Użytkownik (800 p.)
Na studiach przynajmniej porządną matematykę liźniesz, ot co.

Która w programowaniu się przydaje.

:)

(Mam tu na myśli C++)
+1 głos
odpowiedź 13 maja 2015 przez Wilczy Początkujący (280 p.)
No ja osobiście polecam iść na studia by się nauczyć życia, że tak to ujmę. Tak jak koledzy powiedzieli wcześniej. Nie licz, że wybierzesz jakieś miejsce i będą Cię uczyć najnowyszch technologii oraz rzeczy, które będą na 100% przydatne. Trzeba pracować w domu nad samo rozwojem albo w pracy, no bo gdzie nie nauczyć się użytecznych rzeczy jak nie tam :D.

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 1,516 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 4,329 wizyt
pytanie zadane 24 stycznia 2019 w Offtop przez klestdrsv Nowicjusz (180 p.)
+1 głos
2 odpowiedzi 1,257 wizyt

92,632 zapytań

141,500 odpowiedzi

319,879 komentarzy

62,012 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...