• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Obróbka video. Filmy z youtube- do obróbki jedynie sieżka audio bez video

Object Storage Arubacloud
0 głosów
321 wizyt
pytanie zadane 22 listopada 2016 w Grafika i multimedia przez ScyZZoRR Użytkownik (680 p.)
Witam. Chciałem ściągnąć filmik z youtube w formacie mp4 lub avi. Wrzuciłem go do Pinnacle Studio 20 i odtwarza jedynie ścieżkę audio. Niby wszystko jest w porządku plik waży 50mb lub 100mb w lepszej jakości. Co rzuciło mi się w oczy to to, że plik wielkości około 50mb ściąga mi na moim necie około 2 minut a te pliki ściąga kilka sekund (5 do 8). We właściwościach pliku jest podany format mp4 lub avi, pokazuje wielkość pliku normalnie.

Czy te pliki mogą są w jakiś sposób zabezpieczone?? Używałem różnych programów, wtyczek do pobrania.

Podaje link do przykładowego pliku:

https://www.youtube.com/watch?v=cwb6IPQo6J4

filmik chciałem wykorzystać w celach szkoleniowych
komentarz 22 listopada 2016 przez xandros Nałogowiec (29,450 p.)
> 2016 -> avi

Jakieś rawy chcesz zassać z YT?

3 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 22 listopada 2016 przez mbabane Szeryf (79,280 p.)
predkosc pobierania plikow zalezy tez od serwera z ktorego sa pobierane
+1 głos
odpowiedź 22 listopada 2016 przez marko Nałogowiec (29,150 p.)
Cześć.

W takim przypadku ja by spróbował odtworzyć ściągnięte pliki przez jakiś odtwarzacz np.VLC player.

Jeśli wszystko gra,to sprawdzam ustawienia w programie "Pinacle Studio" i zastanawiam się "niejako po drodze " czy w systemie nie brakuje jakichś tam kodeków.

Fajne nóżki...w celach szkoleniowych ;)

Pozdrawiam :)
komentarz 22 listopada 2016 przez ScyZZoRR Użytkownik (680 p.)
jakimś cudem poszło, a co do nóżek to najlepiej uczyć się na "praktycznych" przykładach :)
komentarz 22 listopada 2016 przez marko Nałogowiec (29,150 p.)

Zuch yes

+1 głos
odpowiedź 22 listopada 2016 przez xandros Nałogowiec (29,450 p.)
Użyj tego: http://keepvid.com/

Później odpal w jakimś normalnym programie typu MPC albo https://mpv.io/

Jak zadziała, to zobacz w swoim programie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 175 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 313 wizyt
pytanie zadane 23 stycznia 2017 w HTML i CSS przez matizuu Obywatel (1,100 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 160 wizyt
pytanie zadane 24 marca 2018 w Inne języki przez sigor Nowicjusz (120 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...