• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Bootstrap i inne frameworki

Object Storage Arubacloud
0 głosów
774 wizyt
pytanie zadane 8 maja 2015 w HTML i CSS przez Ivan Maniak (60,650 p.)
Siemka, chciałbym się zapytać czy używacie frameworków ? Jeżeli tak to jakich ?

Zajmuje się stronami od około roku przez miesiąc używałem bootstrapa, podczas uczenia się CSS'a. A potem już go nie używałem bo mogłem sam sobie napisać kod CSS i to w lepszy sposób dla mnie. Tworzyłem małe strony dla paru osób i pytali mnie czy używam Bootstrapa. Nie wiem. To źle czy to dobrze, że nie używam go ?

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 8 maja 2015 przez Bantu Nałogowiec (34,170 p.)
wybrane 9 maja 2015 przez Ivan
 
Najlepsza
Wszystko zależy od Twoich umiejętności, upodobań oraz projektu, nie raz dochodzi do tego, że Bootstrap czy inny tego typu framework robi tylko za jakiś prototyp, żeby szybko stworzyć jakiś design, nie raz kończy się na tym, że koderzy wykorzystują tylko właściowści gridów, żeby strona była ładnie skalowana, a i tak większosć kodu piszą sami, ten framework ma Ci pomóc, a nie przeszkadzać, dlatego jak uznajesz, że nie jest Ci do niczego potrzebny to po prostu z niego zrezygnuj nic złego się nie stanie. Ten cały Bootstrap to jest tylko jedno z wielu gotowych rozwiązań i tylko od Ciebie zależy czy z tego korzystasz czy nie.
0 głosów
odpowiedź 8 maja 2015 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
To zależy, jak nie umiesz robić responsywnego stylu to źle.

Jak umiesz zrobić a do tego aby wszystko ładnie działało to czemu nie.

 

Osobiście używam dwóch frameworków:

Bootstrap: http://getbootstrap.com/.

CodeIgniter: http://www.codeigniter.com/.

Polska Strona: http://www.codeigniter.org.pl/ - Wersja 2.2.1
0 głosów
odpowiedź 8 maja 2015 przez LORDAN Początkujący (480 p.)
Wszystko zależy od tego jak duży chcesz robić projekt. Bo jeżeli to zwykła, prosta i "mała" stronka, to lepiej bawić się bez bootstrapa.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 406 wizyt
pytanie zadane 23 listopada 2016 w HTML i CSS przez hiper007 Stary wyjadacz (11,270 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 378 wizyt
pytanie zadane 12 listopada 2015 w HTML i CSS przez Surykat Stary wyjadacz (14,780 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 478 wizyt
pytanie zadane 5 kwietnia 2022 w HTML i CSS przez Piotrek2713 Mądrala (5,400 p.)

92,583 zapytań

141,434 odpowiedzi

319,669 komentarzy

61,966 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...