• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Pomysł na dobrą aplikację na telefon,stronę internetową

Object Storage Arubacloud
0 głosów
582 wizyt
pytanie zadane 7 października 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Nowicjusz89 Obywatel (1,050 p.)
zmienione kategorie 7 października 2016 przez Arkadiusz Waluk
Witam,

Mam pomysł wydaję mi się dobrą aplikację na telefony komórkowe jak i stronę www. Większy sukces uważam ,że byłby na telefon.Jest to prosta,a zarazem taka aplikacja z której każdy by skorzystał bo będzie mu potrzebna. Uważam coraz częściej ,że ma ona sens bo sam bym na nią się logował kilkukrotnie bo najzwyczajniej jest potrzebna.A nie ma czegoś takiego.

Co zrobić aby ruszyć z projektem mocno do przodu?

Jak powinienem to zrobić aby nikt nie ukradł mojego pomysłu.Wiem ,że samemu nie zrobię pewnie nic.

Mam możliwość porozmawiania z kimś kto może włożyć duże pieniądze w ten biznes,lecz chcę również swoje udziały ma dużą firmę z programistami w jednym z miast. Jak powinno wyglądać moje przygotowanie ewenetualnie do takiej rozmowy?

Dodam,że jestem amatorem znam tylko HTML,CSS,WordPress cały czas się uczę.

Ale mam dobre pomysły chyba bo aplikację nad którymi myślałem jak są  to mają minimum 5 milionów ściągnięć.

P.S

W jaki sposób można na tym zarobić? Ściągnięcia, reklamy?
komentarz 7 października 2016 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)

 Jak powinno wyglądać moje przygotowanie ewenetualnie do takiej rozmowy?

Przygotuj sobie plan, co chcesz mu powiedziec, musisz go zaciekawic, ale nie zdaradzaj wszystkich szczegolow, przygotuj statystyki odbioru mozliwosc zarobku na aplikacji... Przedstaw plusy Twojej apki i powiedz czemu luzie wybiora ja od innych, co ja wyrozni na tak wilekim rynku i co da sukces... I nie daj sie "zjesc"....

3 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 7 października 2016 przez Fenix Nałogowiec (26,750 p.)

"Mam pomysł wydaję mi się dobrą aplikację na telefony komórkowe jak i stronę www. "

 


"Ale mam dobre pomysły chyba bo aplikację nad którymi myślałem jak są  to mają minimum 5 milionów ściągnięć."

 

"W jaki sposób można na tym zarobić? Ściągnięcia, reklamy?"

Czyli tak: masz pomysł który już istnieje praktycznie, masz tylko pomysł bez umiejętności, i do tego nie wiesz jak napisać do niego model biznesowy, Ba, w ogóle jak można go zpieniężyć + do tego pytasz nas jak zarobić na czymś o czym nie mamy pojęcia.. Myślę że jeszcze nie dorosłeś do tego aby móc prowadzić w ogóle jakikolwiek "biznes". Ale jest to oczywiście tylko moje prywatne zdanie.

 

komentarz 7 października 2016 przez Nowicjusz89 Obywatel (1,050 p.)
edycja 7 października 2016 przez Nowicjusz89
Wiem jak napisać biznes plan,pytam na forum być może o radę aby zrobić to bardzo dobrze,a nie przeciętnie.Pomysłów takich nie ma na. Nie wiem jak określić dochód aplikacji bo inwestorzy pokazują w dokumentach aby rozpisać to na 3 lata.O tym nie wiem za dużo jak to się ma do reklam wyświetlających.Chciałbym ruszyć na PL,a później na Europe bo jest to zbyt dobry pomysł aby go zmarnować.
0 głosów
odpowiedź 7 października 2016 przez KubenQPL Maniak (62,820 p.)
Możesz zatrudnić programistów (musisz mieć hajs), możesz przedstawić ten projekt, zaprezentować co by miało robić tak żeby zachęcić kogoś do współpracy za udział w zyskach albo możesz przedstawić na kickstarterze.
0 głosów
odpowiedź 7 października 2016 przez Benek Szeryf (91,010 p.)
Upewnij się, że czegoś takiego na pewno nie ma na świecie. Od dłuższego czasu mam pomysł na start-up, a przed chwilą przypadkowo odkryłem, że coś takiego już powstało. I to w Polsce. No, może niedokładnie to samo, ale bardzo zbliżone.
komentarz 7 października 2016 przez Nowicjusz89 Obywatel (1,050 p.)
Nie ma czegoś takiego.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 152 wizyt

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...