• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem z sterownikami - płyta główna/karta sieciowa

Object Storage Arubacloud
+1 głos
1,466 wizyt
pytanie zadane 5 maja 2015 w Offtop przez Horace17 Obywatel (1,070 p.)
Witam, zakupiłem laptopa bez systemu operacyjnego. System już wgrałem i zostało mi wgrać sterowniki, ale kompletnie nie wiem gdzie znaleźć sterowniki do płyty głównej i karty sieciowej, a wgrywałem już jakieś i USB działa, ale wi-fi i ogólnie internet nie dziala. Model płyty głównej to Acer HMA51_HR , znalazłby się ktoś, kto mógłby znaleźć dla mnie sterownik do tej płyty głównej ? Z tego co czytałem, to instalując sterownik do płyty głównej instaluje się też to kart sieciowej, bo jest ona zintegrowana. Windows 7 64

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 5 maja 2015 przez Buby Pasjonat (19,590 p.)
wybrane 5 maja 2015 przez Horace17
 
Najlepsza
A mógłbym prosić o model laptopa? Wydaje mi się, że w ten sposób łatwiej byłoby znaleźć - wiele stron producentów swoje interfejsy wyszukiwania opiera właśnie o podanie modelu laptopa oraz systemu :)

Przynajmniej laptopy HP oraz Acer które miałem przyjemność konfigurować.
komentarz 5 maja 2015 przez Horace17 Obywatel (1,070 p.)
Z tyłu jest napisane tak: (Acer) Aspire 5749 - 2456G75Mnkk
komentarz 5 maja 2015 przez Buby Pasjonat (19,590 p.)
Strona z oficjalnymi sterownikami: http://www.acer.com.ph/ac/en/PH/content/drivers Mają jakiś error i niestety chwilowo usługa niedostępna. Wujek google znalazł dla mnie takie coś: https://driverscollection.com/?H=Aspire%205749&By=ACER&SS=Windows%207%2064-bit Spróbuj wybrać te, które są potrzebne.
komentarz 5 maja 2015 przez Horace17 Obywatel (1,070 p.)
Powiem szczerze, że kompletnie nie wiem, które mam wybrać. Jestem totalnie zielony jeżeli chodzi o tego typu rzeczy ;/ Tam są chyba 4 różne sterowniki do karty sieciowej, a ja nie wiem, który mam wybrać.
+1 głos
odpowiedź 5 maja 2015 przez Horace17 Obywatel (1,070 p.)
Okej, udało się chyba wgrać sterowniki, ale teraz nie mogę wyszukać swojej sieci, właściwie to żadnej sieci bezprzewodowej nie widzi.
komentarz 5 maja 2015 przez Horace17 Obywatel (1,070 p.)
Nieważne...już gotowe :)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 295 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 431 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 89 wizyt
pytanie zadane 16 maja 2022 w Sprzęt komputerowy przez konkuter9091 Początkujący (480 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...