• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

pierwsza strona - nie jestem grafikiem jest trochę do poprawy

Object Storage Arubacloud
+1 głos
541 wizyt
pytanie zadane 20 sierpnia 2016 w Nasze projekty przez niezalogowany
edycja 20 sierpnia 2016
http://epower.ct8.pl
siedziałem nad tym ze 2 tyg. Proszę o szczere opinie.

Zachęcam do pobrania programu Magazyn, wersji PRO oraz Website Makler jeszcze nie ma są w trakcie robienia, strona też ale chciałbym wiedzieć co poprawić

5 odpowiedzi

+5 głosów
odpowiedź 20 sierpnia 2016 przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)

Strona nie jest za ładna :/ ale ważne, że coś robisz. 

komentarz 21 sierpnia 2016 przez niezalogowany
A takie jeszcze jedno pytanie, czy w css da się zrobić ze gdy kliknę na coś to ten element się powiększy??
komentarz 21 sierpnia 2016 przez mitelak Pasjonat (23,330 p.)
Teoretycznie się da, ale zależy też o co Ci chodzi z tym powiększeniem ;)
komentarz 21 sierpnia 2016 przez niezalogowany
masz mały kwadrat/prostokąt/inna figura i klikniesz na nią to się powiększy i zamieni w inną albo taką samą figurę jaką była.
komentarz 21 sierpnia 2016 przez mitelak Pasjonat (23,330 p.)
W czystym css da się używając pseudo selektora :target, ale wydaje mi się, że czytelniejszy kod uzyskasz korzystając z js tutaj przykład http://codepen.io/mitelak/pen/xOZNmm
Inna sprawa, że robienie tego tak o bo fajny bajer mija się trochę z celem, więc to co zastosujesz i jak zależy też od przeznaczenia tego powiększenia :)
komentarz 21 sierpnia 2016 przez niezalogowany
o to mi chodziło dzięki wielkie
0 głosów
odpowiedź 20 sierpnia 2016 przez niezalogowany
edycja 20 sierpnia 2016
Szczera opinia? Cała grafika leży...
komentarz 20 sierpnia 2016 przez niezalogowany
ok to powiedz mi jak główny napis zrobić żeby w środku była animacja będzie od razu lepiej poza tym im więcej projektów zrobię tym bogatsza będzie strona.
0 głosów
odpowiedź 20 sierpnia 2016 przez Damian11131 Stary wyjadacz (13,490 p.)
"Zastrzeżone", a nie "zastrzerzone".
komentarz 20 sierpnia 2016 przez niezalogowany
dzięki :)
0 głosów
odpowiedź 21 sierpnia 2016 przez niezalogowany
edycja 21 sierpnia 2016
close
komentarz 21 sierpnia 2016 przez niezalogowany
dzięki za wskazówki już zmieniam :)
komentarz 21 sierpnia 2016 przez radek024 Szeryf (77,160 p.)

Ciekawe zinterpretowanie drugiego członu XD nie oznacza ona wielkich liter - a kraj, w któym posługuje się danych językiem. Pierwsza lepsza strona o tym mówi:

http://how2html.pl/html-lang-pl/

–6 głosów
odpowiedź 20 sierpnia 2016 przez Dorian Bajorek Dyskutant (7,920 p.)
Witam nie obraź się ale strona do najładniejszych nie należy.Już widzę że robisz jeden wielki błąd programisty.Środowiska programistyczne do tworzenia stron już znasz pewnie bardzo dobrze a co do samego kodowania to nie bardzo więc ja ci powiem że powinno się zaczynać pisać w zwykłym notatniku a potem sobie pobrać jakieś środowisko.Bajery zawsze na koniec.Ale cieszę się że przynajmniej coś robisz i się rozwijasz a nie siedzisz przed telewizorem.Życzę ci wytrwałości w tym co robisz i pozdrawiam :)
6
komentarz 20 sierpnia 2016 przez kubaapk Nałogowiec (44,270 p.)
W notatniku to sobie możesz robić listę zakupów co najwyżej.
komentarz 21 sierpnia 2016 przez criss Mędrzec (172,590 p.)

 ja ci powiem że powinno się zaczynać pisać w zwykłym notatniku a potem sobie pobrać jakieś środowisko.

Lol, czemu XD 

komentarz 21 sierpnia 2016 przez Dorian Bajorek Dyskutant (7,920 p.)
Chodzi  o to żeby człowiek nie bawił się w kolory czcionki itp. :)
komentarz 21 sierpnia 2016 przez kubaapk Nałogowiec (44,270 p.)
No i pracował, bez emmeta, bez pokazywania gdzie powinno się zamknąć tag, skrypt, gdzie powinien być przecinek, a gdzie go nie powinno być. I później czytasz pytanie gdzie odpowiedzią jest zamknięcie tagu albo dodanie średnika. Po co się tak męczyć?

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 387 wizyt
pytanie zadane 12 maja 2017 w Nasze projekty przez Sterczix Początkujący (280 p.)
+2 głosów
2 odpowiedzi 239 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 639 wizyt
pytanie zadane 25 stycznia 2018 w Nasze projekty przez Zayebisty Gaduła (3,200 p.)

92,634 zapytań

141,505 odpowiedzi

319,883 komentarzy

62,015 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...