• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Formularz kontakowy cookies/dokument wygasl

Object Storage Arubacloud
+1 głos
341 wizyt
pytanie zadane 5 sierpnia 2016 w PHP przez madmi121 Użytkownik (760 p.)
Mam problem z formularzem kontaktowym tutaj go wrzycilem http://testyf4s.c0.pl/formularz chcialbym zrobic tak zeby jak ktos wcisnie przycisk wstecz to nie bylo danych lub zrobic tak zeby dokument wygasl albo ustawic cookies np.Nasteną  wiadomosc mozesz wyslac za 5min. POMOCY z góry dziękuje :)

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 6 sierpnia 2016 przez Iamhexi Obywatel (1,330 p.)
Możesz w pliku, do którego cofa się użytkownik dodać w PHP ifa, która sprawdza skąd przybył użytkownik. I jeżeli to strona z formularzem to przekierować, np. do własnej podstrony typu z błędem czy informacją o wygaśnięciu. Jeżeli nie wiesz jak to zrobić to tutaj jest kilka słów o tym: http://blog.kowalczyk.cc/2010/02/05/javascript-php-powrot-do-poprzedniej-strony/
komentarz 6 sierpnia 2016 przez efiku Szeryf (75,160 p.)
Albo jak człowiek użyć hidden tokena ;)
komentarz 6 sierpnia 2016 przez Iamhexi Obywatel (1,330 p.)
Ale zmienna z tablicy Server też będzie działać :)
komentarz 6 sierpnia 2016 przez madmi121 Użytkownik (760 p.)
nie jestem dobry w php dal bys mi jakiegos linka jak zrobic tego hidden tokena?
komentarz 6 sierpnia 2016 przez efiku Szeryf (75,160 p.)
komentarz 6 sierpnia 2016 przez efiku Szeryf (75,160 p.)
Szukaj w miarę aktualnych przykładów pod CSRF
komentarz 6 sierpnia 2016 przez efiku Szeryf (75,160 p.)
komentarz 9 sierpnia 2016 przez madmi121 Użytkownik (760 p.)
jest moze jakis poradnik po polsku z tym bo jestem slaby z php i nie zabardzo rozumiem tego wszystkeigo ;/

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 243 wizyt
+1 głos
2 odpowiedzi 79 wizyt
pytanie zadane 14 stycznia w PHP przez vog Początkujący (370 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 211 wizyt
pytanie zadane 25 lutego 2021 w PHP przez domkub12 Początkujący (480 p.)

92,582 zapytań

141,433 odpowiedzi

319,666 komentarzy

61,966 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...