• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Opinie na temat Samsung Galaxy S6

Object Storage Arubacloud
0 głosów
2,111 wizyt
pytanie zadane 5 sierpnia 2016 w Urządzenia mobilne przez krispello Obywatel (1,440 p.)
Witam. Zwracam się do Was z pytaniem: Jak oceniacie telefon Samsung Galaxy S6? Mam tu na myśli kogoś kto ma lub miał styczność z tym telefonem.Planuję zakup S6,lecz w sieci odnalazłem wiele różnych opinii na jego temat. Krytyce padła również firma SAMSUNG,która od jakiegoś czasu prawdopodobnie stosuje techniki mające na celu zwolnienia i w ostateczności zatrzymania pracy ich telefonów,aby ciągle sięgać po nowe modele.

Prosiłbym o Waszą szczerą opinię jak wyżej wymieniony model telefonu sprawuje się na co dzień z perspektywy czasu(czy nie zaczyna zwalniać itd). Chciałbym,aby posłużył mi co najmniej na 2 lub 3 lata.

Osoby mające do powiedzenia co nieco na temat innych smartfonów tej firmy również prosiłbym o komentarz.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

5 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 5 sierpnia 2016 przez Ferdu Gaduła (4,150 p.)

Brat ma i nie narzeka, chodź sam byłbym bardziej za xiaomi Redmi Note 3. Mam i jak najbardziej polecam. Śmiga tak samo i to za 1/3 ceny.

komentarz 5 sierpnia 2016 przez olsześ Gaduła (3,080 p.)
Xiaomi to xiaomi ;)
Robią świetną robotę swoimi produktami (posiadam power banka, smartbanda i posiadałem telefon), lecz jeżeli chodzi o gwarancje to lipa :p

Ale też jestem bardzo pozytywnie nastawiony do tej firmy i też ją polecam, bo korzystam z produktów i widzę na jakim poziomie są tworzone ;)
+1 głos
odpowiedź 5 sierpnia 2016 przez olsześ Gaduła (3,080 p.)
Cześć, styczność z samsungiem s6 i s6 edge mam styczność do ok. 2 tygodni po jego premierze i do dziś nie widzę znacznej różnicy w pracy tych telefonów w porównaniu z dniem ich otrzymania, mimo, że mam na nich zainstalowanych kilkanaście aplikacji ( ponad 13 na 64 GB). Może i Samsung spowalnia telefony, ale moich jeszcze nie spowolnił :p

Więc jeżeli chodzi o płynność działania to jest na wysokim poziomie.
+1 głos
odpowiedź 5 sierpnia 2016 przez Tom_Ja Dyskutant (7,970 p.)

Krytyce padła również firma SAMSUNG,która od jakiegoś czasu prawdopodobnie stosuje techniki mające na celu zwolnienia i w ostateczności zatrzymania pracy ich telefonów,aby ciągle sięgać po nowe modele. 
 

To jest bardzo ciekawe, podasz linka do tego?

Generalnie wszystkie firmy to stosują, patrz żarówka, która nieprzerwanie świeci od 100 lat. Każdy sprzęt elektroniczny kiedyś zwalnia.

Galaxy S6 jest dobrym telefonem, jeśli nie chcesz iPhona chyba najlepszym, zaraz za S7.

+1 głos
odpowiedź 6 sierpnia 2016 przez uMAXa Gaduła (4,290 p.)
Sam mam ten telefon i uważam że to dobra seria Ja osobiście nie żałuje ale ostatnio miałem jak by zwieche czy cos takiego ale instaluje aktualizacje i to widocznie od tego było .Kiedyś miałem s3 oddałem bratu i jeszcze mu chasa  telefon ma jego z 2-3 lat
0 głosów
odpowiedź 6 sierpnia 2016 przez krispello Obywatel (1,440 p.)

Proszę tu: http://lukaszskalba.komorkomania.pl/31543,dlaczego-ludzie-kupuja-samsungi i tu: http://blog.pclab.pl/mieszko/Dlaczego.m%C3%B3j.smartfon.zamula.si%C4%99.po.pewnym.czasie,312 troszkę informacji na temat działań Samsung.

Proszę pisać spostrzeżenia i uwagi użytkowników którzy mają/mieli SGS'a 6, oraz opinie czy dokonał/a byś ponownie takiego wyboru z pośród innych modeli za pieniądze które kupiłeś/aś a.

 

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 188 wizyt
pytanie zadane 12 lutego 2019 w Urządzenia mobilne przez Freesbee Nowicjusz (160 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 424 wizyt
pytanie zadane 3 stycznia 2020 w Urządzenia mobilne przez mtaska5 Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 417 wizyt

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,657 komentarzy

61,963 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...